Резултати от Търсенето

  1. Йосиф

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    колеги предложете ми някакви по добри съчми за хатсан 125 ся стрелям с норика но бих искал с някаф по висок клас какви бихте ми предложили :)
  2. Йосиф

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте някой може ли да изработи надулник за Асана :) :)
  3. Йосиф

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Не гледай подложките слагах ушш за повече стабилност но без тая планка мардаше , не гледай че се вийждат не ми прецчи попринцип , не мърда :) мърдаше от релсата :) Отначало без пластината отзад като стрелях и оптиката се размести и подложки и всичко :D :D после монтирах отново пластината...
  4. Йосиф

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    след малко ще ви снимам отзад моята планка беше си там :) :) не мърда Без тая пластина направо си я вадеше от релсата колкото и да стягам
  5. Йосиф

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Тва е на 43 метра мерени , доволен съм :)
  6. Йосиф

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    утре ще ходя да стрелям и ще кача :)
  7. Йосиф

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    И аз съм на това мнение бижу е !!! И не се шегувам 125 ТХ 5.5 Вортекс няма грешка на 50 метра ги сабирам колкото 1 лев , но съм виждал и по събрани :) не че се хваля но на 25 метра вкарвам 3 от 5 в една дупка ;) съчми няква норика (някой беше споменал че не стават ) с тях прострелвах оптиката :) :)
  8. Йосиф

    Среща - Врачански Балкан 2020

    Днес пробвах моите около 1,2 сантиметра са на 80 метра хатсанко ги пръска само кламера устава така че немисля че е проблем да са и 1 сантим.
  9. Йосиф

    Среща - Врачански Балкан 2020

    Дано се саберем повече хора :)
  10. Йосиф

    Среща - Врачански Балкан 2020

    значи ще се организира Варминт на врачанския балкан :) :) така ли да го разбера :) Ще мога ли да участвам с Хатсан 125 тх 42 джаула :)
  11. Йосиф

    ВАРМИНТ - класове и правила

    значи ще се организира Варминт на врачанския балкан :) :) така ли да го разбера :) Ще мога ли да участвам с Хатсан 125 тх 42 джаула :)
  12. Йосиф

    ВАРМИНТ - класове и правила

    Ще стане супер грамоти медали разбира се и и такса участие :) :) :rambo:
  13. Йосиф

    ВАРМИНТ - класове и правила

    Утре ще пробвам моите отливки за състезание и аз съм навит ако има хора може да направим клас пцп и клас ппп
  14. Йосиф

    ВАРМИНТ - класове и правила

    Въпросът сега е колко бройки трябват за едно състезание, за да мога да поръчам. В същност той може да направи минимум 200, максимум 300, така че май не е от значение колко ни трябват Варминта е стрелба с пневматично оръжие на дистанция до от 55 до 100 метра за клас ПЦП и от 35 до 80 метра за...
  15. Йосиф

    ВАРМИНТ - класове и правила

    тези са с диаметър 5 сантиметра просто пробно :)
  16. Йосиф

    ВАРМИНТ - класове и правила

    Направих 6 парчета за проба :)
  17. Йосиф

    ВАРМИНТ - класове и правила

    Точно така са размерите :)
  18. Йосиф

    ВАРМИНТ - класове и правила

    За чиниите се сетих и търсих но в Гърция било по лесно да си купиш калашник от аптека :D Чупят се на пърчета прах не вдигат , ще се бърка гипс :D :D
  19. Йосиф

    ВАРМИНТ - класове и правила

    Пробвах по гипсокартон с отсранена хартия размер Ф42-43 на 50 метра само го дупчи пушката е Hatsan 125 TH 5.5 Ще се позанимавам с отливки и ще споделя резултата :)
  20. Йосиф

    ВАРМИНТ - класове и правила

    Аз лично мисля че тук има много мераклии и ентусиазисти личи си :) Ще взема идея от братушката да отлея някоя друга мишена , още малко като се постопли може да занеса на халето в Пловдив да пуцаме по някоя скулптора :D :D
Нагоре