Резултати от Търсенето

  1. А

    COMETA - хубавите испанки.

    колега аз намирам в сайта им само комплект със спусък въпроса ми е дали си се уговирл с тях да ти пратят само гп или предлагат и по отделно вече да си взема една резерва докато имат
  2. А

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    С молибденова грес реших да действам понеже забелязах, че напоследък се ползва често.
  3. А

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Здравейте! Тази смазка става ли за cometa 400 gp
  4. А

    COMETA - хубавите испанки.

    Има ли мерак ще станат нещата, иначе си прав .. на теория е лесно ама на практика си е друго нещо
  5. А

    COMETA - хубавите испанки.

    Не мислех че е чак толко сложно а то се оказва че си е цяло изкуство
  6. А

    COMETA - хубавите испанки.

    Така е но за 400 лева май по добро няма да намеря
  7. А

    COMETA - хубавите испанки.

    да бях дал 100 лева повече и са щях да имам прилично пушкало :wall:
  8. А

    COMETA - хубавите испанки.

    Колеги възможни ли са тези групи които прави тоз пич с кометата понеже събирам за нова пушка и мисля да я копувам същата
  9. А

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Колега понеже и аз искам същата пушка ще кажеш ли от къде я взе и за какви пари ?
  10. А

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Колега да кажеш кво си направил. разглоби ли таз пушка
  11. А

    NORICA - още по-красивите испанки.

    Не бих му сложил никаква оптика на тва магаре
  12. А

    NORICA - още по-красивите испанки.

    Не е дизелирана 100 % може би маншета но този няма и 1000 чашки а и честно не ми се занимава с това подобие на пушка... Искам нещо малко по качествено от към материали за да ми е кеф да чупя шишета и кенчета
  13. А

    NORICA - още по-красивите испанки.

    Не се боря за групи но е смешно на 20 метра да дава такова отклонение , отката е ужасен материалите са ужасни ... ако не е такава гадория като хатсана бих я взел докато събера за някое хубаво пцп
  14. А

    NORICA - още по-красивите испанки.

    Здравейте колеги! Мисля да махам хасана ( hatsan 99 ) и да взема https://arms-bg.com/component/virtuemart/%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D0%B4%D1%83%D1%88%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B0-norica-titan-4-5%D0%BC%D0%BC-305%D0%BC-%D1%81-5278-2015-01-29-5280arms.html?Itemid=0 ето тази норика понеже ми...
  15. А

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Няма ли шанс да прецака резбата впредвид материала от който е правен болта
  16. А

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Действай през нита направо щото ше стане по зле , ако се наложи нещо цевта да сваляш ще търсиш оръжейник и той ше го оправи .
  17. А

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Първо гледай да си скършил цевта и си намери ответка която да пасва точно щото иначе ще търсиш стругар . Другия вариянт ти е да разнитиш рамото за зареждане от цевната кутия и си готов , ако държиш да отвиеш болта пробвай и с ударна отвертка . Късмет ти желая аз брах същия кур с хасан 99 щото са...
  18. А

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Колега само не схванах как между цевната кутия и буталото?
  19. А

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Едно и също е като с пружинните , разглабяш, махаш консервационната смазка мажеш тънко с смазка по буталото и маншета и си в джаза! Изчакай и още някой колега да пише че съм си новак и да не те подведа нещо но мисля че е едно и също и за двата вариянта.
Нагоре