Резултати от Търсенето

  1. В

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Цитирам консултанта от магазин Бункера
  2. В

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Аз съм от град Плевен, не е много голям град, но в нито един магазин нямат ! Споделят ми консултантите, че е скъп вид чашка, и не взимали.
  3. В

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    В групата има раздел-"Купува,продава въздушно оръжие" JSB от фабриката със съдействието на член на групата.Аз днес си поръчах даже .
  4. В

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    След съвета ви на разатояние от 35 метра, направих Направих следните изстрели на снимката.В четирите края на листа, са забивани клонки ,в едно парче стиропор.И за последно пуснах два изстрела в долния ляв ъгъл по клонката.Не прикладвах много силно, даже доста леко, и нещата се получават...
  5. В

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    .....дааааа, пропуснал съм отчетливото сравнение, че и кометата е 20j. Производителите са отговорни за невярната информация, и аз съм останал в заблуда !!!!!!!!!!!!!!! Благодаря , че ме просветихте. А закупената оптика на Липърс 4x32 UTG дали е с реални показатели, вече се съмнява във всичко...
  6. В

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Благодаря ви за подробната и изчерпателна информация! Трупам много знания с написани стари теми и със споделеното сега !!! Практиката ще продължи да ме усъвършенства. Много съм се отдал на това хоби и съм много благодарен ,че има отзивчиви хора, които споделят и ми връщат отговори на моите...
  7. В

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Благодаря за съвета, и полезната информация от натрупания ви опит ! А относно грамажа на чашките ? Днес си поръчах 0,670g heavy diabolo,до къде мога да се разпростирам с грамажа, спрямо 30J мощността на кометката?
  8. В

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Здравейте ! Наскоро си закупих ВП Комета 400 GP 4,5mm, бихте ли ми препоръчали подходящи чашки за стрелба с нея? Разстоянието което търся е MAX-50метра, а големината на мишените са компотени капачки. Закупих си JSB 0,547 diabolo ( които сякаш дават точност) , също закупих H&N silver pоint 0,75-...
Нагоре