Резултати от Търсенето

  1. vedra

    КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 11-12.07.2020 г.

    Въпреки че по комплексни причини, дължащи се само на мен не успях да участвам в самото състезание, искам да благодаря от все сърце на двамата организатори, които направиха всичко възможно въпреки проблемите ми да не се чувствам като страничен наблюдател. Пафка и Оги, супер сте момци- шапка долу...
  2. vedra

    КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 11-12.07.2020 г.

    Новите мерки дали засягат по някакъв начин събитието за събота и неделя? Според мен не би трябвало- предполагам че публика няма да има
  3. vedra

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Мачът е свирен. Благодаря на Kifa и Saundmax. Виждам, че въпросът ми не е предизвикал вълна от предложения. Отзоваха се само двама но за това пък правилните хора, което сведе колебанията ми до абсолютен минимум. Като че ли във форума няма друга такава пушка? Ако бъркам, поправете ме. По всичко...
  4. vedra

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Хайде и аз в кюпа. Днес от ВИП-а си купих една английска пушчица: BSA GRT Lightning SE. калибър 22/23-24 джаула. Разбрах че тази стара фирма от острова (май 1861 е създадена) е купена вече от ГАМО- дано да не са я развалили тореадорите. Поради този факт питам в темата за ГАМО. Късичка, лекичка...
  5. vedra

    Hatsan BLITZ full auto .25/56J .30/72J

    +1! Само да добавя, че личният ми опит сочи, щото на този етап човек със слаби нерви трябва да стои далеч от "турско ауто"!!! Било то "семи" или "фул". Мойте уважения към Хатсан но в този сегмент имат нужда от още малко време, след това добре дошли.
  6. vedra

    Валтер

    Ехааа, чак сега видях, че то си имало цяла тема-роман за този Браунинг. Изясни ми се проблема с марката и възможностите. Оставам на Валтер.
  7. vedra

    КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 11-12.07.2020 г.

    Веселин Драганов Air Arms S 410 Jsb 0.547 Falcon X 50 FT Кллас: Junior 1956 STI;) С хотела се оправяме сами, нали?
  8. vedra

    Валтер

    Някой да знае нещо за Browning X-BLADE II G5 4,5 mm, 24 джаула с газово бутало? С чупеща цев е. Твърди се че и тя е производствона Умарекс. Дали си заслужава? Цената е 300-400 лева,нова. 1/3 от цената на Валтера е , та затова се ослушвам като гърмян заек.
  9. vedra

    Оръжеен магазин АйЕсДи БГ

    Днес по ЕКОНТ получих от магазина самозареждаща се мишена тип "заек". Много бързо, коректно и на добра цена. Благодаря.
  10. vedra

    "ХАМСТЕРИ" -изработка и закрепване

    Много благодаря за инфото. Как не се сетих при него да проверя, купувал съм от там разни работи. Горово, поръчах го.
  11. vedra

    "ХАМСТЕРИ" -изработка и закрепване

    Гледам че темата е в кома повече от година време но понеже аз сега имам нужда от такова "животинче", ми се ще да я поразручкам малко. Понеже не съм "на ти" нито с изработката, нито с монтажа ми се налага да си купя готов хамстер. Това обаче се оказа проблем и не мога да намеря нищо което да ми...
  12. vedra

    Hatsan semi-automatic

    Благодаря. И аз си мисля, че е от барабаните. Затягам ги уж но или са много стегнати или хлабави. Ще си поиграя с този проблем. Дано не се окаже че и с камерата трябва да се заигравам. За фиксатора не бях се сетил. Забелязал съм че от 3 или 4 позиция се връщат но от последната, по скоро не. Ще...
  13. vedra

    Hatsan semi-automatic

    Ба.. та.. ма..! Напълно си прав! Външните са помощни- едно въртене от тях се равнява на 3 от вътрешната скала. Явно вътрешната е за финна настройка а външната за бърза. Благодаря че цъкна лампата в тъмното:cheers:
  14. vedra

    Hatsan semi-automatic

    Извинявам се за поредния пост но забравих да постна снимките на проблемния (за мене) тумблер.
  15. vedra

    Hatsan semi-automatic

    Благодаря за пояснението. След като прочетох отговора ти, се загледах по надписите върху корпуса. Оказа се че моята се казва "Белиши"(Beileshi). Поразрових се из нета и разбрах, че един и същи продукт се предлага с най-малко 4 или 5 различни търговски названия. Повечето отзиви твърдят че е пълен...
  16. vedra

    Снимки на вашите пушки

    Според мен, едва ли може да се заглуши този шум. Дължи се на механиката. Най-важно е какво чуват околните, а не стрелеца. Забелязал съм, че има заглушители, които ти чуваш по-силно от някой, който е на 10-на метра от теб и обратното. То май това е майсторлъка.
  17. vedra

    Hatsan semi-automatic

    Колега, как го кандардиса пак да започне да презарежда? Моя спря след 200-300 изстрела да презарежда, после Ники го оправи но последните 1-2 седмици пак е пълно ТОТО!!! Аз си мисля че проблемът е в барабаните.... Понеже съм доста кьорав, най-сетне се убедих че без оптика мога да стрелям макс до...
  18. vedra

    Снимки на вашите пушки

    Пробва ли как се държи заглушителят пред външни хора?
  19. vedra

    SUMATRA by Eun Jin

    Само да добавя че Суматрата остава без промени в настройките за стрелба. С пълнотелите от 3,7 дава перфектна скорост и точност на 30 и на 54 метра. При чашките от 2.8; 2.0 и 1.645 скоростта и точността са повече от задоволителни за ловна карабина. На 100 м още нямам кураж и удобно място, за да я...
  20. vedra

    МОДЕЛИТЕ НА Air Аrms S510 / S410 / S400 /EV2 / Twice Mk и др.

    . Класата си е класа! Когато големите батковци от АА говорят, ние мълчим с шапка в ръка;) Ама рекох и аз да се похваля с моята ФТ играчка за начинаещи. Днес, Дени (JETHRO) ми помогна да приключа до край първия етап от проекта за "накичването" на АА S 410 до ниво първа ФТ пушка. Не че знам какъв...
Нагоре