Резултати от Търсенето

  1. G

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    здравеите колеги. някои може ли да ме насочи към фирма за изработка на пружини/не за нашите цели/.
  2. G

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    този модел е на поне 10-15г. та затова ми се струва ,че е старичък.
  3. G

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    здравеите колеги. понеже възтановявам една кола и искам да и сложа и нещо ретро като музика се спрях на този модел.ако някои има нещо такова останало от добрите стари времена да ми пише на лични.разбира се устроиството да е работещо. модела е Pioneer DEH-P9600MP,
  4. G

    Kral Arms

    благодаря на колегата llcoolj които ме снабди с тази красавица и на ники /другото немога да го произнеса/ които направи горе описания тунинг. вчера минах през КОС и чакам документа.предупредиха ме докато не всема този документ да не се мотая навън с нея.та чакам и след това ще има...
  5. G

    WEIHRAUCH

    Относно предпазителя имай предвид, че всички спортни оръжъия са без предпазител. към колегата xpresident. незнам какво имаш предвид под ,, всички ,, но моя Хайнел 311 си има предпазител и то работещ./ако хаинела влиза в графа спортни оръжия/ това е само за сведение не искам да се заяждам и...
  6. G

    Оръжеен магазин АйЕсДи БГ

    тоест цената по 2,5
  7. G

    Kuzey Arms

    ПНЕВМАТИЧЕСКИЙ ПИСТОЛЕТ РЕКСИМЕКС РПС а за това някаква информация кога евентуално ще се появи на пазара.
  8. G

    Hatsan semi-automatic

    то не се знае колко ще е евтина когато я пуснат нашите търговци ще видим. и друго нито съм я хвалил нито съм я препоръчвал тук във форума, само съм я отбелязал като изделие с нови възможности. макар,че още преди нова година ако не ме лъже паметта калашников пуснаха нещо подобно.
  9. G

    Hatsan semi-automatic

    наистина че теглото е доста още повече че е с карбонова бутилка. пък и дължината не е малка 1,14м.но засега това е наи новото на пазара.
  10. G

    Hatsan semi-automatic

    колегата Пеко беше пуснал по горе видео за това ново изделие сега намерих и по подробна информация.вярно че е на руски но мисля ,че повечето ще разберат за какво става дума. това нещо стреля и в автоматичен режим.не че ни върши работа но все пак.
  11. G

    Hatsan semi-automatic

    Пневматический автомат Hatsan Blitz К начавшейся недавно оружейной выставке SHOT Show 2020 внутреннее подразделение компании Hatsan подготовило пневматическую винтовку Blitz в трёх калибрах с возможностью ведения огня в автоматическом режиме (очередью). Пневматическое оружие с...
  12. G

    Hatsan semi-automatic

    това нещо някога работило ли е нормално.имам предвид когато е било ново.
  13. G

    Hatsan semi-automatic

    както ти писах по-горе колегата е освободил пружината с няколко оборота и при него се е получило.сега за конкретния случаи може и да стане може и проблема да е в уплътнението на буталото.при мен беше някаква имитация на О пръстен които смених и е по добре но ще трябва да пробвам и с охлабване...
  14. G

    Hatsan semi-automatic

    здравеи от това което прочетох разбирам ,че въпреки не малката си цена комшииските изделия все още не се отличават с някакво качество.само се надявам че моят булмастер няма да е толкова зле. или поне на важните възли ще има повече желязо. относно презарежането, наи вероятно дотиквача на сачмите...
  15. G

    Hatsan semi-automatic

    здравеите колеги първоначално булмастера е пуснат в калибър 4,5 и 5,5 по късно излиза и в 6,35 /това прочетох докато се ровех из форуми и ревюта/. модера е като на другите хатсани но има преходник които се навива на мястото оригиналната заглушка на шрауда.изтрели прави и без пълнител колкото...
  16. G

    Hatsan semi-automatic

    здравеите колеги и за много години. да споделя и моя опит с булмастер 6,35 които със съдеиствието на колега от форума закупих преди нова година. поради стечение на обстоятелствата чак днес реших да изпробвам.понеже колегата ме предупреди ,че е достста шумен поръчах и модер съответно и преходник...
Нагоре