Резултати от Търсенето

  1. M

    Велико Търновска група

    Е аз сам няма да се вдигна да ходя. Ще се разберем някой път да отидем заедно... Живея в Дряново и ще дойда като се уговорим.
  2. M

    Велико Търновска група

    Къде е това? Аз съм навит да постреляме някой ден.
  3. M

    Еленска група

    Привет. Не съм от Елена, от Дряново съм, но няма никой покрай мен да споделя хобито. Разстоянието не е голямо, ако се измисли организация не ми е проблем да "прескоча".
  4. M

    Еленска група

    Привет. Има ли активност в региона? :)
  5. M

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Какво да ти кажа... Различен е. Пистовия мотор е...нещо уникално. Но пък начина на каране и лекотата, с която компресира разстояния...не търпят компромиси. Р1 то е много добър мотор(моя е поколение 2004)... Бърз, както всички в тоя клас и сравнително удобен. Но си е създаден за писта...тоест за...
  6. M

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    И аз да се включа. От скоро съм във форума, но мотор карам...отдавна. Това е Баба Яга! Одъртях за сестра и (Р1) и след като срещнах асфалта на Беклемето реших, че вече ще съм по-турист! Поздрави и безаварийно!
  7. M

    BSA - GAMO

    Явно информацията много бързо е прелетяла кухото пространство между ушите ми... Благодаря, колеги!
  8. M

    BSA - GAMO

    Да, забравих да уточня с какво съм стрелял. С JSB 1.03, но на кутията пише 5.5... Признавам, че нямам идея колко точно е (5.52, 5.53) или пък къде го пише...
  9. M

    BSA - GAMO

    Ето и прострелване на разстояние 46м.(така е разположението в двора) Определено ми куца спускането. Най-левите 2 си бяха абсолютно моя грешка. Седнал бях на маса, под пушката бях подложил парче стиропор(вероятно нещо меко би било по-подходящо) Пак не се наемам да коментирам, поради очевидна...
  10. M

    BSA - GAMO

    И, с няколко думи да кажа какъв беше резултата от замерването. Оказа се, че никак не е зле, като за пушка, извадена от кутията без никакви подобрения. Показвам измерените скорости и оставям коментарите на вас! (за сега съм пълен лаик по темата) Благодаря на Gadniara за отзивчивостта и отделеното...
  11. M

    BSA - GAMO

    На мен неделята ще ми е свободна. Имам ходене по принцип до Пиргово, което е почти в Русе. Не е спешно и няма зор, но мога да ги съчетая. А и по моя телефон за Русе засега го дават 8градуса в неделя... Казанлък ми е по-близо, но то по-важно в случая е кой има възможност и желание за неделя.
  12. M

    BSA - GAMO

    Ами значи...очаквам покана от някой съфорумник да замери пушлето! Естествено кафето/бирата са от мен! Особено ако е почивен ден не ми е проблем да се разходя и до по-далече (Русе, Плевен, Казанлък, Стара Загора)
  13. M

    BSA - GAMO

    Засега нямам познати с хроно, за да измеря. От Дряново съм, района на Габрово /Търново... Надявам се с помощта на форума да се свържа с други запалени по същото хоби. Значи е добре да се замери , за да има от какво да се тръгне...
  14. M

    Велико Търновска група

    Здравейте колеги. Гледам, че скоро не е имало активност в групата... Аз съм нов тук, но ако има прояви или желаещи за стрелба или лаф/кафе/питие ще се радвам да се запознаем! От Дряново съм, от скоро с ПЦП. Хайде Здраве и късмет през новата 2020г на всички ви!
  15. M

    Тревненска група.

    Здравейте, колеги. Има ли прояви в нашия регион? Аз съм член на форума от съвсем скоро и съм от Дряново
  16. M

    BSA - GAMO

    Колега, аз съм много нов във форума, но по поста ти предполагам, че имаш Еваникс Рекс..? Много ме интересува тази пушка. Бих те поразпитам, ако е удобно, може и да е извън форума, че не зная дали няма да се приеме като спам... Здравейте колеги! От скоро имам ПЦП, и по-точно Гамо Gx-40. Първи...
Нагоре