Резултати от Търсенето

  1. Kameno Karp

    AGN Technology - VULCAN

    Пробвай ги с по-ниска скорост. Вчера в Пловдив с 280 м/с с Крауна ги вкарвах в една дупка. С 290 м/с мишените бяха като твоите,че и по-зле.
  2. Kameno Karp

    Моето видео

    За вариант 1 и 3,принципно си прав,ама на практика не. Тия китайски недоразумения,нивел за пикатини от по 2 лева бройката,да застанат успоредно на шината би било истинско чудо. Нещо като шестица от тотото! За това правилния начин е гола ампула върху шината,поставена между зъбчетата на шината.
  3. Kameno Karp

    Обяви от мрежата

    Ехааааа .... :lol:
  4. Kameno Karp

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Мммм да. Явно при мобилния изглед има значение как е завъртян телефона!
  5. Kameno Karp

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Аз ги виждам,както и да го завъртя.
  6. Kameno Karp

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Така предположих,защото аз влизам по същия начин и ги виждам. Може би разликата е,че ти си избрал мобилен изглед,а аз декстоп!
  7. Kameno Karp

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Не се виждат,защото не си ги включил да се виждат.
  8. Kameno Karp

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    А пловдивчани искат ли ни? Пък и ние ще сме трима-четирима,колко да им пречим!? Направо да стискаме ръцете за Пловдив и .....
  9. Kameno Karp

    Мишени

    Явно тия дни са заредили. Наистина до ония ден не бяха налични,но от днес са.
  10. Kameno Karp

    Мишени

    Твоите клипове съм ги гледал и също ми е направило впечатление,че всяка една мишена е брандирана. Ти от ISD ли ги вземаш?
  11. Kameno Karp

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    За мен няма значение къде ще е,важното е да не вали!
  12. Kameno Karp

    Мишени

    Тъй като се напатих с едни боклуци,сега да питам. Някой ползвал ли е тия мишени,купени от тук https://www.isd-bg.com/catalog/product/view/id/11644/s/rolka-s-misheni-200-broya-3-jack-pyke-spot-shot-sticker-target-roll/category/129/ Прави ми впечатление,че на снимка на ролката,мишената не е...
  13. Kameno Karp

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Ако Пловдивската група ни преме,аз съм - за!
  14. Kameno Karp

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Към централна България няма ли място без вятър и валежи? Защо точно в Банево трябва да е!?
  15. Kameno Karp

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Да. Толкова е прост и елементарен,че то няма какво да му се счупи.
  16. Kameno Karp

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Ако си го оправят,хубаво,ама май не са се засилили! Като взех сегашния си сонар,много му се радвах. Ама радостта беше кратка. Като минеше близо над водорасли и спичаше и структур скана му на 800 мхц почти нищо не показваше. Смениха сондата,смениха "телевизора" ,пак смениха сондата и нищо. И...
  17. Kameno Karp

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Като не работят тия недоразумения,защо не ги връщате!?
  18. Kameno Karp

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Ебаси. Моя над година помпи без никакви проблеми. Навремето,като сменях сегментите на втората степен,че нали ги бях набил с медни стружки, с нищо не съм ги мазал. На сухо го събрах.
Нагоре