Резултати от Търсенето

  1. N

    Варненска група - SEA WOLVES

    Оптиката е Leapers 8-32х56, монтирана е на пушката, чисто нова
  2. N

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте варненци, има ли някой можещ да настрои една оптика на Биг Макс 6.35, понеже нямам особено доверие на себе си как да стане това, пушката я взех на скоро и сложих чисто нова оптика, дистанцията ще е100м:)
  3. N

    Snow peak airguns M20

    Здравейте, интересува ме мнение за конкретния модел пушка, ако въобще някой се е докосвал до такава. Не съм особено наясно какво да гледам, имал съм преди известно време Хатсан галатиан 5.5, беше доста точна и силна. Тази е 6.35, търся мощ и точност, разбира се и цената е от значение, нещо...
  4. N

    Обяви от мрежата

    Здравейте, спешно се търси нов собственик на това прекрасно PCP - Hatsan Galatian 5.5 с оптика Discovery 6-24x50 и помпа до 300 бара налягане, намира се във Варна, за повече инфо на тел: 0882292253 Цена: 999лв https://m.olx.bg/ad/pcp-pushka-hatsan-galatian-5-5-CID618-ID89Pl5.html
  5. N

    Обяви от мрежата

    Ако има вариант да я изпратя окей, не знам имам ли право по еконт примерно?
  6. N

    Обяви от мрежата

    https://m.bazar.bg/obiava-26938323/hatsan-125-vortex Hatsan 125 Vortex Оптика BSA Цена - 350лв.
  7. N

    Варненска група - SEA WOLVES

    И така, прочетох може би всички писаници и разбира се не мога да си направя извод както и да взема решение, може би сега в началото ще ми е трудно да преценя кое е по-добро, ще съм благодарен ако давате инфо кога и къде ходите да стреляте, ще се мяркам ако имам възможност, а днес мисля да отида...
  8. N

    Варненска група - SEA WOLVES

    Ясно, разбрах, какво решение да взема в случая, на къде да се обърна и какво да търся, пушката ще ми е нужна за дистанции най-вероятно до 100м, а най-често 40-50, като искам да е мощна и точна
  9. N

    Варненска група - SEA WOLVES

    Човека я продава с много добра оптика, бързомер и помпа, стрелях с нея, стори ми се перфектна, проблема е, че не намирам други pcp за продан(хубави и мощни), които да отида и да видя
  10. N

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте, има ли притежатели на PCP пушки от Варна, ще се радвам някой ако ми покаже неговата на живо и ми отвори очите малко, понеже имам една Hatsan 125 Vortex(вече в продажба) от скоро и вчера ходих да гледам pcp hatsan galatian на колега, който я продава...останах доста впечатлен, макар че...
  11. N

    Обяви от мрежата

    Здравейте! Продавам Hatsan 125 Vortex 5.5 , закупена преди около 2 месеца с фактура, има и оптика BSA 3-9х32, стрелял съм с нея не повече от 60-70 пъти, перфектна за цената си, доволен съм от пушката, проблема е че се запалих доста и минавам на по-висок клас. Намира се във Варна, ЦЕНА - 400лв...
Нагоре