Резултати от Търсенето

  1. P

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Колеги някой да знае од каде да закупя кожух за цев 22кал за FX DREAMLINE CLASSI БЛАГОДЪРЯ
  2. P

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Deaystate Hunstman Regal Xl 22cal Молбатамие от каде мога да го закупя Благодъря за съдействието
  3. P

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Здравейте колеги. Можели някой да помогне търся определен модератор : Модератор DonnyFL Sumo 1/2 UNF 25 cal. За моята
  4. P

    Избор на оптика

    Блъгодъря колега. Просто искам всичко да пасне. Кой од двата модела ми препоръчаш. 1. https://www.mundilar.net/en/mounts-accessories-riflescopes/bkl-302-two-piece-mount-off-set-30mm-9-11mm.html 2...
  5. P

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте Имам интерес за този модел оптика: Hawke Sidewinder 30 8-32x56 Mil Dot Ще я използвам за този модел пушка която на скоро закупих:pCP AIR RIFLE DAYSTATE HUNTSMAN REGAL XL HUMA REGULATED 22call Помогнете дали съм направил правелния избор приемам съвети Благодъря
  6. P

    Избор на оптика

    Здравейте Имам интерес за този модел оптика: Hawke Sidewinder 30 8-32x56 Mil Dot Ще я използвам за този модел пушка която на скоро закупих.DAYSTATE HUNTSMAN REGAL XL HUMA REGULATED 22call Помогнете дали съм направил правелния избор приемам съвети Благодъря
  7. P

    Кой модел Diana да избера

    Ок колега препоръчайми нещо качествено. Благодъря за информацията. Този спорт много ми харесва и изкам качествено оборудване(Пушка 5.5мм над 30j моноблок и оптика) цена до 2000,2500лв. Това е бюджета който изкам да похарча. Одново благодарности Очаквам всякакви съвети.
  8. P

    Кой модел Diana да избера

    За сега съм се спрял на този модел. ОПТИКА LEAPERS UTG 8-32X56 DOT TRE 9
  9. P

    Кой модел Diana да избера

    Браво колега много обощително. Ако може да ми препоръчате и моно блок и оптика всичко ще стане перфектно Благодъряви
  10. P

    Кой модел Diana да избера

    Здравейте колеги Изкам малко помощ коя од двете пушки да си взема: DIANA 350 MAGNUM 5.5mm 1030лв или DIANA 350 N TEC MAGNUM PREMIUM 5.5mm 855 лв и двете ми харесват но незнам коя да избера ще съм ви благодарен за съвет. Благодъря
Нагоре