Резултати от Търсенето

  1. К

    Hatsan semi-automatic

    Добре ,ама когато направи "трррр" не'ще да зареди ,и плаше гаргите.Има ли начин да се обере тоя - резонанс
  2. К

    Hatsan semi-automatic

    На кое казвате "удавник"..?
  3. К

    Hatsan semi-automatic

    Ето и причината : малък луфт ,и голяма неточност .Осмицата мърда ,луфта е нищожен ,пробвах с силикон ,не става ....предложете варианти
  4. К

    Hatsan semi-automatic

    Малко карантия от мен...
  5. К

    Hatsan semi-automatic

    Малко устр
  6. К

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    При мен има луфт ,при (осмица ) ли се казваше .Как да го убера-от там и цялата шина ,и оптика се местят - луфта е много малък но ....
  7. К

    Hatsan semi-automatic

    Точно тези на последната снимка мисля да заменя ,при мен са бели А някой знае ли на какъв принцип се върти пълнителят,дали е само от прожината вътре , защото има и някакво О уплътнение- но няма отвор ?
  8. К

    Hatsan semi-automatic

    Просто разсъждения- от моя страна Мисля да и сменя уплатненията при цевта ( в YouTube има клип ) къде е презареждашият механизъм,за да няма загуби на въздух.И от там да не се притеснявам от силата на ударника"пружината"
  9. К

    Hatsan semi-automatic

    Мерси за отговора Че то аз си мислех да я натегна или сменя с по твърда.Моята не съм я пипал , направо от куфара е -от 200 до 100 bar около 60 изстрела съм направил
  10. К

    Hatsan semi-automatic

    Нов съм,и не знам как точно да го обясня- рядко го прави ,но като стреля по-някога прави някакви странни звуци , сякаш стреля 2-3 пъти
  11. К

    Hatsan semi-automatic

    Моят bullmaster ,му дрънчат някакви пружини при ударника
Нагоре