Резултати от Търсенето

  1. Mitaka588

    Приложения за мобилни телефони

    И при мен е така,какво преинсталира три пъти та да стане? Аз съм с неплатена версия.
  2. Mitaka588

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Тази, която ми препоръча е временно недостъпна (изчерпана явно) . Има такава https://www.balistas.com/daisy-powerline-901-45mm.Дали е със същите карантии като 880?
  3. Mitaka588

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Добре изглежда, утре ще видя някое ревю за нея да я разгледам. А за комбинираната поръчка съм съгласен.
  4. Mitaka588

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Здравейте колеги! Какво ви е мнението за Crosman PUMPMASTER 760. Искам да я взема за племенника ми, който е на 11 години и ми се вижда подходяща за него. Запалих го по пушките още преди няколко години, до онзи ден стреляше с една airsoft пружинна пушка, но се счупи и за Коледа мисля да му взема...
  5. Mitaka588

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Зависи за каква мощност става въпрос. Едино е 45 джаула в 5.5 и 75 примерно, разхода на въздух ще е различен(броя изстрели)
  6. Mitaka588

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Може и да уцелих кофти бройка.Ама за мен е много компромисна.
  7. Mitaka588

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Точно тази я пробвах преди години, не останах доволен. Тогава даже беше 70 80лв. Доста излишни чашки изхабих покрай нея. Но, като начинаещ и първа оптика за мен,така се получи.
  8. Mitaka588

    Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

    Викам да пробвам и аз на по-далеко, 180 метра Kral Arms Puncher Breaker 5.5 стрелях с h&n slug 30gr. 217 скорост 275-277мс. Променлив вятър от ляво на дясно. Последната снимка е първата група(но е на високо и не можах да наложа кутийката) , 7 изстрела другите са по 5.
  9. Mitaka588

    Kral Arms

    Аз съм с такава и прави точно 10 12 в плато 70+дж. след тунинг разбира се. Заводски беше 44 или нещо от сорта.
  10. Mitaka588

    Избор на пцп

    Точност и метри на прострелка нямат нищо общо. Аз ти дадох пример за проектили,които са добри (но не е задължително с тях да е най-точна) трябва да пробваш различни и да прецениш кои ще харесва цевта.А за метри на прострелка започни от по-малки метри да видиш как групира(например 20 30 да...
  11. Mitaka588

    Избор на пцп

    Мисля че с тези джаули трябва да пробваш с по-леки проектили, за да имаш що годе добра начална скорост. Виж тези...
  12. Mitaka588

    Kral Arms

    На моя боб излиза че е "ремапвана" .
  13. Mitaka588

    Kral Arms

    Според мен, с риск да бъда малко груб. Човека е ловджия и сант два горе долу не го бъркат .
  14. Mitaka588

    Kral Arms

    Значи ти трябват съвсем други настройки, а най вероятно и подобрения. И ще се жертват броя на изстрелите.
  15. Mitaka588

    Kral Arms

    Интересно, как така ти е събрал "плато", а сега ще търсиш скорост. Двете неща са свързани.
  16. Mitaka588

    Kral Arms

    Подкрепям мнението.Да отбележа, не го познавам лично и даже не съм водил нито една кореспонденция с него. Но от това което съм прочел от него и от Gadnqra, сам си направих пушката и съм им благодарен за това, че има хора които споделят наготово нещата.
  17. Mitaka588

    Kral Arms

    Една идея от Facebook група на крал армс.Някой колега с 3д принтер може да пробва. https://www.facebook.com/groups/168544763555924/permalink/1287721944971528/
  18. Mitaka588

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Може ли да питаш за още едно плякало :). Дали имат наличност или с капаро. На каква цена върви там. https://reximex.com/pcp/rp/
Нагоре