Резултати от Търсенето

  1. harati

    Софийската група

    Някъде около езерото или по-натам? Може и на ЛС. Аз над Бистрица ходя или до Бистрица, но там като се вдигнат тревите и става невъзможно. Трябва с тример на батерия да се ходи :D
  2. harati

    Софийската група

    Къде е това местенце, ако може да споделиш? :)
  3. harati

    Софийската група

    Ами уикендно, че работещите 9-17 да могат и по светло :) Иначе местенце е важно да има къде спокойно да се постреля.
  4. harati

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Алуминиев кожух, обвит с карбонови нишки. Аз имам такава от Англия, правена там, с щампа и технически паспорт от UK. Правена е все пак да издържа и на външни влияния. Та и в UK форумите почетох и никъде не срещнах някой да казва, че има проблем с карбонови бутилки. Все пак болиди, самолети и...
  5. harati

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Бестфитинг ще ми го пратят конектора безплатно, след като разбраха коя част ми трябва. Точни идиоти са, не им го отричам. If you say so o_O
  6. harati

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Не говоря за коректност, а за мисъл какво трябва да включва комплекта, като го продаваш с инсталирана зарядна станция на бутилката. Щото няма начин да се свърже бутилката с пушката с този комплект! Иначе в Англия достатъчно пъти съм ходил и на доста различни места, и извода е, че са идиоти над...
  7. harati

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Аз се бъркам реално с размерите (1/4 и 1/8), оттам ми идва объркването какво трябва да взема още. Иначе - комплекта въври без този преходник/конектор, което е тотална малоумщина, но.. Англичани, какво да ги правишo_O
  8. harati

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Трябва да е към 1/8 женска резба; видях, че имат такива DIN Male to 1/8 female.
  9. harati

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Хубаво де , ама на мен ми трябва мъжко, за да се навие към женската резба, която е 1/4 ?
  10. harati

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Благодаря, Пеко! Май трябва да е с мъжка - нали се завинтва на станцията в липсващото звино :)
  11. harati

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Определено не ми трябва това, което ме съветват от Бестфитинг ;) Ето и какво имам до момента.
  12. harati

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Аз съм с BLING KIT но той няма в комплекта fill adaptor-а, който пуснах по-горе, и, който ми препоръчаха от Бестфитингс, нито пък Quick Fill Connector-а, който ти предлагаш. Аз съм с Вайраух 100 с quick fill накрайник за цилиндъра, но все пак трябва да направя връзката с бутилката :-[, та...
  13. harati

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Нямам проблем с поръчка от Англия, просто пишеше, че е пълен кит. :) Малко ми е странно, в България да няма от къде да се купи такъв преходник, щото не е нужно да е същия като снимката, а резбата като размер.
  14. harati

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте! Преди няколко дни ми пристигна бутилката в комплект със зарядна станция от Бестфитинг. Обаче въпреки многото адаптори за пълнене, очевидно се оказа, че няма преходник/адаптор от станцията към маркуча. Знаете ли къде мога да намеря такива части за бутилката? Прилаг няколко снимки на...
  15. harati

    Софийската група

    Екстра! Среща къде?
  16. harati

    Софийската група

    Към колко?
  17. harati

    Софийската група

    Здравейте! Ще може ли да прикачите една снимка от Гугъл Улица/Земя къде е мястото Тополите, моля!? Много ще съм благодарен! :) Дори и на ЛС става :)
  18. harati

    Софийската група

    Добре, ако мога да дойда ще ти звънна след час! Ако не, следващия път :) Благодаря ти!
  19. harati

    Софийската група

    Добре, към колко ще ходиш натам?
Нагоре