Резултати от Търсенето

  1. LoKoLo

    Велико Търновска група

    + 1 Само кажете кога
  2. LoKoLo

    Велико Търновска група

    Бат Дончо , давай идеи !!!
  3. LoKoLo

    Велико Търновска група

    Мястото ми е известно. Преди години сме го ползвали за други цели това летище ( тренировки на мотоциклетисти). Летището е дадено на консигнация на един селскостопански производители с които много трудно се работи. Като цяло летището е изоставено и се ползва само няколко дена в годината за...
  4. LoKoLo

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Дали ще имаш време да качиш някоя мишена
  5. LoKoLo

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Сподели си идеите Shishkov01 . Монтирането на редуктор на Hercules Bully вече съм го играл - загуба на време и пари. Интересно ми е , а и на колегите вероятно!
  6. LoKoLo

    Hatsan Factor BP (bulpup)

    Този въпросен factor BP има ще следните проблеми Ударника се движеше прекалено плътно . От единия край беше 15.8мм а от другия 16мм и се наложи да му пусна две стружки на струга. О-пръстени по бойния клапан скъсани.
  7. LoKoLo

    Hatsan Factor BP (bulpup)

    Това са снимки от Hatsan Factor BP 6.35 закупена от Турция. Цевта е 58.5см , бутилка 580сс на 250бара. Явно при закупуване трябва доста да се внимава и гледа.
  8. LoKoLo

    Hatsan Factor BP (bulpup)

    Ники и при мене има една Factor BP 6.35 , но е със карбонова бутилка 580сс , цевта и е 58см. От кутията стреляше със 2.2гр 210м/с със нагласен редуктор 110бара. Вдигнахме налягането на редуктора до 180 и ефект никакъв 220-230м/с. Все още е на тезгяха чакаме пружини, но като приключим ще дам...
  9. LoKoLo

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Чисто нови за АТ и вместимост 230сс е на цена от 160-180 лв. По здравословно е да му покажеш коша. ( Лично мнение)
  10. LoKoLo

    Hatsan Factor Sniper L

    Здравейте! Някой заглеждал ли се е дали цевите на Sniper и Hercules са съвместими? Благодаря предварително!
  11. LoKoLo

    Велико Търновска група

    Обади ми се когато ти е удобно. Ще се опитам да ти помогна. 0886906655 Венцеслав
  12. LoKoLo

    Велико Търновска група

    Колега какво и има на пушката?
  13. LoKoLo

    Hatsan Factor BP (bulpup)

    Здравейте! Имаме ли вече горд собственик на Hatsan Facor BP?
  14. LoKoLo

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Ще тествам . Чакам с нетърпение да видя какво направи с двата Hercules Long , че дилемите ми в главата стават много :):):)
  15. LoKoLo

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Пробвах със : H&N HP 2,2грама (Не стават) H&N HP 2.33грама (Не стават) Gmax N11 3.43грам - започна да събира група . Gmax N10 3.1грама (перфектно) Spoton Hercules 2.85грама - един път има грипа друг път няма . Скороста със JSB 2.2г 295-300 m/s Скороста със Gmax N10 273-279m/s с малко...
  16. LoKoLo

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Ники аз имам такава. Извинявам се чак сега се включвам. Да харесва слъговете , за момента най-вкусни са и G-Max 10 и 11.
  17. LoKoLo

    Hatsan Flash PCP

    Здравейте! Наскоро се сдобих по неволя със Flash 101 в 6.35мм. За първи път имам досег до този модел . Лично не ми допаднаха въобще "пласмасариите". Та направо от кутията в градината със хроното.Стартово налягане във бутилката 200 бара Ето какво показа хроното със JSB 1.645 : Това са първите...
  18. LoKoLo

    Велико Търновска група

    И аз имам мераци . Дайте дата място и час.
  19. LoKoLo

    Kral Arms

    Ники колко дебела пружина сложи на удърника и колко дълга ?
  20. LoKoLo

    Велико Търновска група

    Да Ники има компресор. Колегата се казва Съби 087-887-4038
Нагоре