Резултати от Търсенето

  1. G

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Привет! Напоследък сам си пиша тук, но да се похваля, че си отстраних проблема. Може да е полезно на някого... Накратко, изградих надраните места с лепило Поксипол, полирах, направих по-полегата фаска на цилиндъра на мястото, където задираше в корпуса при движение назад за зареждане. Същото...
  2. G

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Относно прорязаната пета, (която не е кръгла) на лоста, който бута- и аз натам се насочих... Леко подбиване - да, но нищо фрапиращо, дори го позачуках за да стесня прореза. А цилиндъра няма как да се завърти, защото отвора за към цевта не е по средата и може да е само в едно положение.
  3. G

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Както един нолега от форума каза, тук вече почти всички са се качили на Ферари-та и е малко вероятно да се занимават с казус относно неква си евтина китайка... Е, явно времето да ми служи изтече и ще трябва да се простя с нея... :(
  4. G

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Мислих в подобна насока, но не се касае до буталото, а цилиндъра, който се движи с него назад за зареждане и после се връща. Не мисля, че има място за сегмент, а и легло за него...
  5. G

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Преди седмица от третия линк ми пратиха пружина и силиконов маншет. Имай търпение, вероятно ще ти отговори човекът.
  6. G

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Здравейте. След последното разглобяване на Б-3 започна да се чува при зареждане звук, който се оказа по-късно точно това, на което го оприличавах... Цилиндърчето, което се движи назад заедно с буталото е задирало в горната вътрешна страна на корпуса на пушката.. Аз си го представям, че усилието...
  7. G

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Благодаря! Не, че знам тях как и от къде точно да ги потърся... Сега се порових в Гугъл след отговора ти, колега Никола, но не стигнах до конкретен "магазин", артикул и цена... Но поне имам насока... Друга бира е това, че се заглеждам по Метеор АР 1000, което също води до подобни...
  8. G

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    И това ми пращаха, но виждам само употребявани и кожени... Силиконовите са за Хатсан... Иска ми се нов да сложа... То при последното разглобяване видимо беше добре, но имайки предвид, че направих около 500 изстрела докато се светна, че трябва да разглобя и почистя....:rolleyes:
  9. G

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Благодаря, но вече колега ми прати този линк. Свързах се с продавача и той каза Квото виждаш на снимките... А само маншет не видях там... Еле па нов....
  10. G

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Здравейте! От скоро съм регистриран и за пръв път пиша... До сега само четох. По стечение на обстоятелствата се сдобих с Б3-2 и покрай нея се зарибих по ВП. Имам мераци към нещо друго вече, макар да съм без особени амбиции в тая насока, но засега си търся маншет за Б3-та. От Плевен съм и ходих...
Нагоре