Резултати от Търсенето

  1. Д

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Електрониката на моята MK4 ми я поправиха в София...за 25 лв.,като в цената влизаше и изработването на две полиамидни шайби за клапана.
  2. Д

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Доколкото зная,платките на електрониката са покрити със защитен слой срещу влага...
  3. Д

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Да,и аз харесвам повече варианта с точка в средата. В YouTube има доста клипове с положителни коментари за този модел. Честито за новата придобивка и безпроблемна употреба!
  4. Д

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Да,и аз съм набелязал този модел за поръчка през близките месеци,но се колебая между двата варианта на скалата...
  5. Д

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте,колеги! Ще съм благодарен,ако някой колега ми изпрати на ЛС тел.номер на Живко от Варна,който прави профилактика/ремонт на оптики. Благодаря предварително!
  6. Д

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Производството на Хатсан за САЩ,няма нищо общо с това,което се предлага при нас...
  7. Д

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    А как може да се коригира този наклон на скалата,при оптики със скала,която е гравирана на самата леща?
  8. Д

    Качествено PCP

    Когато купувам пушка от висок клас,винаги имам едно наум,че най-вероятно я вземам завинаги,защото поради цената си,след време е най-вероятно да бъде почти невъзможно да бъде продадена на реалната си цена,или пък с голяма отстъпка,а и нямам навика лесно да се разделям с оръжие,с което вече съм...
  9. Д

    Качествено PCP

    Да,пушките на Дейстейт наистина са доста по-добри и качествени,но там от цената остава за дълго горчив вкус в устата... ;)
  10. Д

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    По принцип,мисля че може,но като добавиш и цената на доставката + сериозно мито,покупката става доста нерентабилна...
  11. Д

    Air Arms s510 XS Extra или FX DREAMLINE?

    Никой не не може да отговори на въпроса ти,коя пушка ще бъде по-точна,защото всяка си има свой "характер",към който ние трябва да се адаптираме и няма гаранция,че дори и две пушки от един и същи модел,биха дали сходни резултати при еднакви условия,а от решаващо значение е и "задприкладното...
  12. Д

    България Оупен 2020

    Поздравления на всички,участвали в състезанието и за ентусиазма им към това чудесно хоби!!! :) Адмирации и към организаторите!
  13. Д

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    На моите им почиствам цевта след всяка стрелба...
  14. Д

    България Оупен 2020

    Това да не е някое от състезателните трасета за VIP участници...? ;)
  15. Д

    WEIHRAUCH

    Заради главоболията,които създават мощните пружинни пушки с маншети,пружини,оптики,силен откат и т.н.,отдавна съм се отказал от тях,и само понякога ги "продухвам",просто от носталгия по отминалите времена на пружинната пневматика... ПП: Това е лично мнение,с което не целя да провокирам...
  16. Д

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Винаги когато вземаш нещо от aliexpress трябва да имаш едно наум,че много често, всичко изглежда по-качествено,отколкото е в действителност. Конкретната оптика изглежда добре,но аз бих предпочел модел със странична корекция на паралакса,понеже е по-удобно. Успех в избора!
  17. Д

    Благодаря!

    Нека и аз да благодаря на колегата Дени (Jethro) за бързата диагностика и ремонта на платката на Daystate MK4,както и за изработването на двете полиамидни шайби за същата пушка! Още дълги години да ни радва със своите изделия! :) Също така,огромни благодарности и на колегата Божидар ( Бочко)...
  18. Д

    Избор на оптика

    Не е ли по-добре,първо да сложиш газова пружина,а след това,според това какъв е отката, да си вземеш и по-висок клас оптика?
  19. Д

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Може би маншета е за смяна? Когато има износване,пушката има склонност към саморазрушаване...
  20. Д

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Имам съмнения,че вече е възможно дори да са на по-висока цена,ако изобщо могат да се намерят...
Нагоре