Резултати от Търсенето

  1. М

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте и поздрави, Пристигна ми тунинг кита за HW 97 . Vortek PG 3 HO , някой от Варна може ли да помогне с монтирането . Гледах клипчета как става ,не е трудно ,но не съм отварял пушка и предпочитам някой който го е правил. Ще съм благодарен ако някой помогне Милен
  2. М

    WEIHRAUCH HW57 или HW50 S

    От Англия има пушки втора употреба ,който са почти нови и са 16 дж и са на добра цена . Аз от там си взех HW97 , сега ще и поръчам тунинк кит от щатите
  3. М

    Варненска група - SEA WOLVES

    Калибъра е 5,5 :)
  4. М

    Варненска група - SEA WOLVES

    Радвам се на новата придобивка. Знам че в Варна има наистина много разбиращи от ВО и големи майстори . Ще съм благодарен , ако някой ми покаже как да обслужа пушката и какво може да се направи по нея , много съм впечетлен , невероятно точна Прострелях я на стрелбището на Град Мол
  5. М

    Палатки и къмпинг

    Ползвал съм такова , имай впредвид ,че трябва винаги колата да е на изцяло равно място иначе вътре е доста криво :)))
  6. М

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Благодаря за инфото , а последно да питам , когато изпращат до адреса на ГАБКО в англия , обявяват ли че е ВО или изрично да искам да не казват че пратката е ВО
  7. М

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    А с нормална доставка става ли, пращат ли
  8. М

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Здравейте , някой пазарувал ли е ВО втора ръка , употребявано от Англия . Има ли проблем при износа и какво да се очаква. Благодаря
  9. М

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте, пак да се допитам до вас :) , подариха ми пистолет , но ми трябва някой да го отвори и прегледа . Модела е http://anotherairgunblog.blogspot.com/2011/06/manu-arm-air-pistol-disassembly-part-1.html Към кого да се обърна в Варна
  10. М

    Варненска група - SEA WOLVES

    Пробах на дистанция 30 м и добре се справих :) .В общи линии се надявам до към 50 м да се кефя :). Харесал съм калибър 5.5 , 4,5 ми се вижда мн малък , та аз не мога да ги хвана и да ги заредя :)))). Мисля ,че пушката ще си я поръчам отвън , прости ми се искаше физически да ги видя и пипна ,но...
  11. М

    Варненска група - SEA WOLVES

    HW 97 , харесал съм и диана 460 , макар че някой ми говорят да взема като за първа пушка Комета Феникс 400 ГБ . Ходих на стрелбището в гранд Мола и там стрелях с ПЦП Хадсан , то хубаво ама изобщо не ми е ясно как ще си пълня бутилката и затова искам ПП.
  12. М

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте , Извинявам се , че пиша в вашата тема ,но бихте ли ми казали в кои магазини в Варна мога да видя хубаво ВО. В ВИП-а и Магнум няма нищо. Бих искал да купя хубава въздушна пушка с ПП или ГБ. Милен
Нагоре