Резултати от Търсенето

  1. V

    Kral Arms

    Полиацетала е по твърд от полиамида, от полиацетал се правят масово зъбни колела...от полиамид BMW правят короните на х3 и х5...:sorry::cheers:
  2. V

    Kral Arms

    Ето снимка на оригинален кралски Малко е трудно да се свали точния размер, но да кажем...4х1 или 3.6х08мм По лесно викай си няколко бързи връзки и една женска за маркуча :-[
  3. V

    Kral Arms

    сложи тънак о пръстен дебелия налягането го раздува по стената, и затова не влиза нищо. За по лесно си поръчай от китайците стандартни бързи връзки и ги разкарай тия гумаджийските:no: Е тук тоя до о-пръстена е за много по стегнат пръстен иначе става това което описа
  4. V

    Kral Arms

    При теб проблема се решава с корекция в натега на стопорните болтове разхлаби, стегни задния до откат и след него нормално предния...иначе отзад модератора има достатъчно месо да се пусне не стружка ми направо да се копа...на тапите резбата е "мъжка" а точно там където опира отдолу май е плътно...
  5. V

    Kral Arms

    С всичко накуп е станало Арно, Днес приключих с една серия дулми да станат цеви:wall: Утре ще издялкам и плочката за .25 с новите кеннаметалски шукарийки:winner:
  6. V

    DIANA airbug 5.5 mm

    Пробвай Jsb 4.53 Осмица, късата цев с модера и приклад
  7. V

    DIANA airbug 5.5 mm

    Моя е "полски" Така е балистас обявиха наличност един ден след като поръчах моя. 235лв с доставката е от тях, цп1 180 към 190 е 1м Мен ме притесняват само заварките:-[ Под заготовка визирам ЦК със номер
  8. V

    DIANA airbug 5.5 mm

    @Kifa Всъщност не си прав, Artemis CP2 е със същият спусък. "Дианата" е просто орязана версия на по висока цена, ЦП2 идва с два барабана, още една цев 45см и не залепен модератор, да не забравя осмичката;) И не е пистолет а "заготовка за булпъп":cheers:
  9. V

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    И от мен така неделно едно пленумче за М11то 40сс++;)
  10. V

    Kuzey Arms

    това "Рексимекс" предполагам е официалното име на марката?
  11. V

    Kuzey Arms

    спечелиха ме с елементарната смяна от дясна ръка на левуручка... последното клипче бях готов да се обзаложа, че тва ше се строши и разпадне преди края на видеото. малко ми седеше все едно съм го направил от скука на 3д принтера и съм му врътнал с 2-3 рапидки и по една тенекия колко да дрънка...
  12. V

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    То и моето M11 gen2 няма много общо със снимките, китайчетата се развиват в движение. търси из "средната земя" PL, HU... и околните им, цените са най на далавера, злотата ниска - от 685лв до 820лв ти е 16А нова. 150 злоти ти е доставката с ДПД (Спиди) до вас. в момента из английските продавлници...
  13. V

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    имат си бре...винаги можеш да драснеш на търговеца едно въпросче има или не. тоя долния е за редукторнотo. М16D гледа ли?
Нагоре