Резултати от Търсенето

  1. Васко

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Нема как да знам турски ли е китайски ли е. Не съм купувал. Само съм виждал на сайта им. И аз търся хубава цев ма няма от къде. С различен от 450 твист
  2. Васко

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    От пушка еу. Имат лотар валтер 60 см мисля около 250 лв беше
  3. Васко

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Подсветката няма да я включваш и готово. Аз имам такава скалата е много удобна за въздушна пушка. А дали има по добро от тоя клас и за тия пари немога да кажа всеки си има собствено виждане
  4. Васко

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Липърс от 4х16х44 със 9 дота е на скалата и е около 400 леваhttps://www.pushka.eu/product/%D0%9E%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0_Leapers-UTG-4--16%D1%8544-30-%D0%BC%D0%BC-36--color-Mil--dot-%D1%81%D1%8A%D1%81-%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B1%D0%B8
  5. Васко

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Стрелок е много хубава програмка ако човек не убърка нещо при въвеждане на данните работи перфектно и вярно. Без значение въздушно или огнестрелно.
  6. Васко

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Ама приятел аз нямам нужда от обяснение. Коментираме на колегата строшената оптика. Мойте си работат перфектно
  7. Васко

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Значи ще требва бая мишена. Отстрани на блока примерно. А и какъв квадрат ще направиш като винтовете не работат точно прескачат кликове и тн.
  8. Васко

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    По между другото липърс 10х44 не е лоша и аз съм им се углеждал
  9. Васко

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Така е професионалите го прават с квадрат. Ама след като е простреляна. А в случая май не можеме да я простреляме. Весели празници
  10. Васко

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Щом има луфт на винта за корекция нормално да губи прострелка. Коледа идва дано дедо мраз ти донесе нова)))
  11. Васко

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Сегашната е вероятно строшена. Застопоряваш я неподвижна насочваш я възможно най далече по неподвижна цел въртиш 4-5 клика като наблюдаваш дали изместването е еднакво на всеки. След това един назад и той ако не е с такова изместване значи нещо по оптиката не е наред. Аз тъй ги проверявам мойте...
  12. Васко

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Ако оптиката или релсата или моноблока е накриво няма да има групираност никъде. Поради невъзможноста при всеки изтрел кръста да е хоризонтиран. от това няма и повтаряемост
  13. Васко

    Фиксатори и лепипа. Приложение и начин на употреба

    Колко повече мнения толко по добре
  14. Васко

    От нищо... нещо

    И 2та лева не се губат щото ги изконсумираш ако това е кутийка от бира не се вижда добре
  15. Васко

    Фиксатори и лепипа. Приложение и начин на употреба

    Мерси колега имах нужда от мнение на хора които са го правили това с маджуна
  16. Васко

    ВИП Оръжеен Комплекс

    Ми като немат зор магазини дал господ
  17. Васко

    Фиксатори и лепипа. Приложение и начин на употреба

    А тоя двукомпонентен пластелин така да го наречеме че има най различни марки, дали се залепва хубаво за дървото. Да не се отлепи от вибрациите че труда отива по дяволите. Може ли да се разчита на него. Щото нали е полу сух. Демек няма достатъчна абхезия но па за работа е по лесен от колкото...
  18. Васко

    ВИП Оръжеен Комплекс

    И цеви за ВО не е лошо да заредите ама чешки чз. Лотар валтер. Лобаев армс и подобни дефицитни марки които ги няма в бг
  19. Васко

    Фиксатори и лепипа. Приложение и начин на употреба

    Точно за това питах бединг. А с епоксидна смола дали става
Нагоре