Резултати от Търсенето

  1. G

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Аз имам такава и съм доволен, мисля че за тези пари по-добра няма да се намери.
  2. G

    AGN Technology - VULCAN

    Не знам, моя е 6,35 и всякакви слъгове стреля добре, само че си иска малко занимавка докато се намери вярната скорост за конкретния слъг. Основно съм пробвал с hn, с зан мисля само един вид бях пробвал, но бяха леки и не съм си играл да настройвам с тях.
  3. G

    AGN Technology - VULCAN

    Няма достатъчно скорост, за това не стреля добре по-големия грамаж.
  4. G

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Не че е толкова шумна, но добрия заглушител помага малко на точността( поне по мое мнение), а и имах свободен weihrauch-ски и не можах да се сдържа да не го сложа :)
  5. G

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Не са лоши цевите и стрелят точно, обаче са тънички… на моята се наложи да правя осмица, понеже смених заглушитяля с по-голям и съответно по тежък, а това пречеше на точността
  6. G

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    В Хасково вече никъде не правят, най- близо ми казаха че в Пловдив( бях питал голям доставчик на технически газове, които си имат собствени пълначни инсталации и т.н. така че съм склонен да им вярвам) но не знам точно къде в пловдив понеже на мен ми предстои след около 2 г. Таг еоод е фирмата...
  7. G

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Пробвай с 0,67, поне при мен резултата е по-добър. Регулатора ми е на 110 бара и с оригиналната пружина прави около 27 изстрела
  8. G

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Аз съм ок, когато кажете, само да е неработен ден.
  9. G

    AGN Technology - VULCAN

    Пиши ми на лично данни, ще ти пратя една подарък. До около 120-125 джаула е идеална. Не знам обаче колко време ще кара че е от китай. 1,5мм х 35-36мм. Пасва идеално
  10. G

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Аз бих пробвал и двата варианта, но точен отговор за .25 не мога да ти дам понеже в .25 стрелям с вулкана по тежки слъгове- 38-42 грейна. Но пък мисля че имам останали jsb в 6,35 които съм взимал за проби и мога да ти изпратя след неделя да пробваш и да не се набутваш с цели кутии.(пари не...
  11. G

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Според мен не е в шока работата( сегашната цев ми е с шок в 4.5мм и стреле слъгове идеално) За 6,35 май е малък пленума. Моята цев оригинално също беше стандартна и с шок, но 700мм в 5,5 и леките слъгове ги стреляше много добре, но искаше да им се намери точната скорост, 4-5 м/с на горе или на...
  12. G

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Възможно е, навсякъде се правят грешки. Пробвал ли си на по високи налягания да стреляш, (поне при мен манометрите не бяха много верни и ги сменях с хума) а и отначало и аз бях със стандартна 700мм цев и оставам с впечатление, че дори със чашки дългите цеви стрелят добре в по високите скорости...
  13. G

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Какъв ти е дриймлайна, питам че и моя е с хума кит - 5,5мм е, и съм много доволен, само регулатура си е оригиналния- чук пружина, дотивач и трансфер са от хума-та и смея да твърдя че като качество са поне толкова добри колкото на фх оригиналните.
  14. G

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Не изглеждат зле, дано да направят и някоя сносна цена канадците
  15. G

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Това е като термо шлауха само че по голям диаметър ако те разбирам правилно?… или се увива около бутилката?
  16. G

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Много почнаха да лъжат тея китайци с мишените - преди 7-8 месеца като поръчвах бяха супер а скоро пак поръчвах и преебавка… Две от старите и една нова за сравнение
  17. G

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Честит празник !! Бутилката облечена ли е с нещо или само така изглежда. Ако е, моля за инфо какво е и от къде. :)
  18. G

    Съвет относно избор на PCP AR6K или Gamo

    Аз бих ти препоръчал да не избираш гамото. Имал съм gx40 и трябва да се има в предвид че максимума му е около 40 джаула. Цевната кутия е от някакъв акуминий или нещо подобно и дори при тази мощност вътре цевната кутия започва да се подбива от болтовия механизъм. Не е лошо да обърнеш внимание на...
  19. G

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Хахахха и аз по едно време имах такава мечта “да мирясам”… ама някак си не се получава :D Успех в това начинание :D П.П… чак жената ми каза че щяло да е по- добре да си хвана любовница :D
  20. G

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Аз от доста време се чудя на един vector taurus 5-30x56 но още не мога да взема решение. Мисля че е по-лек с поне 200-300 грама от дискавърито…. можеш да и хвърлиш едно око
Нагоре