Резултати от Търсенето

  1. A

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    По голяма помпа за аквариум или за градинско езеро. Ако си от София може да провериш в aquarium.bg какви помпи имат.
  2. A

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте. Интересуват ме негативите и позитивите от олекотяване на буталото на пружинна въздушна пушка? Какво би се променило ако го поорежа?
  3. A

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Точно заради това ми е интересно да се занимавам с нея. Мога да си правя всякакви експерименти без да се притеснявам че ще я прецакам. Незнам как да боря отката, много информация има във форума и вече се обърквам. Засега съм подравнил краищата на пружината за да не задират при въртенето и, и...
  4. A

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Китайчето се сдоби със "снайпер". Също толкова китайска оптика 3-9х28. Стрелях мало за групи днес, по пет изстрела в мишена, от около 18 метра(мерено с 3 метрова рулетка). Не съм пипал настройките на оптиката между чашките. Толкова си мога...
  5. A

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Ще си изработя стенд и ще сваля и буталото да го видя как е. Друго незнам какво да направя по нея, информацията за доработки във форума е страшно много и за много различни модели и незнам кое е приложимо при китайката. Отворен съм за предложения.
  6. A

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Здравейте момчета и момичета(ако има). Нов съм във форума и намирането на една пушка в мазето ме подтикна да се регистрирам. Пушката е много радък модел. Китайка B2 в калибър 5.5. Толкова ръждясала че изобщо не можеше да се отвори. Бутона за освобождаване на цевта не помръдваше, цевта също. След...
Нагоре