Резултати от Търсенето

  1. V

    Haenel 312 , 311

    Оксидацията си е оригиналната, както и всички части. Липсваше само 1 болтче на диоптричния прицел. Пушката е внесена от Германия , според мен с нея е стреляно много малко. По дървенията няма никакви наранявания, личи си и някакъв печат, поставен на приклада.
  2. V

    Haenel 312 , 311

    Свалих старото лаково покритие от приклада, обработи го с масло за приклади , според мен се получи добре. Успях и да прострелян малко, пушката надмина очакванията ми.
  3. V

    Haenel 312 , 311

    Напоследък нямам много време за хобито, но просто не можах да устоя на тази красавица .Козметични забележки по приклада, дребни забележки по цевта.
  4. V

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Комета има във Варна, в магазин Магнум, 4,5 мм.,с ГП.
  5. V

    Снимки на вашите пушки

    Благодаря за пожеланието, нориката я имам от 1998 , сега сина се учи да стреля с нея,като посвикне , съм му обещал кометата компакт.
  6. V

    Снимки на вашите пушки

    Здравейте колеги, от известно време чета с голям интерес темите във форума и научих доста полезни неща. Ето снимки на моите пружинки,нищо специално,но аз много си ги харесвам.
  7. V

    Въздушна пушка Hatsan striker edge 5.5 мнения

    Взех 4 пружини ,защото имам 2 комети, с едната ще стреля сина като позаякне още малко. Иначе имам и 1 Norica krono, купена през 2000 година, на около 4000 чашки , миналата седмица и смених пружината,старата си беше здрава,за толкова години беше слегнъла с около 2 см.
  8. V

    Въздушна пушка Hatsan striker edge 5.5 мнения

    Телената пружина може да се поръча, цената е около 15-17 лв.,взех си 4 ,не стрелям много често и ще ми стигнат за доста време.
  9. V

    Въздушна пушка Hatsan striker edge 5.5 мнения

    Пласмасовия приклад ми се стори с отвратително качество, затова поръчах от Сотис Премиера,макар ,че търсех с газово бутало, беше последна бройка . Иначе имам и една 400 компакт,също с телена пружина, много съм доволен от нея.
  10. V

    Въздушна пушка Hatsan striker edge 5.5 мнения

    Комети наистина няма,миналата седмица търсих,беше останала само една 400 премиер с телена пружина, в 5,5 и я взех. Във Варна има една с газово бутало, но е с пластмасов приклад,който не ми хареса.
Нагоре