Резултати от Търсенето

  1. belyatamax1

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Привет!Отдавна не съм писал тук,гледам инженерната мисъл се развива покрай хасаните ;D. Мисля си,колко е мека полата на чашката и колко на криво може да се натика така в цевта...само си мисля :) Но,ако така започне да стреля по-добре е добре да се опита.Все пак това е половината от забавата с...
  2. belyatamax1

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Ако питаш"-Колко гори на 100км?" ,значи не е за теб!Купи си колело ;D ;D ;D Но,наистина ако си решил да си ги пуцаш на воля 4,5 "Metin" турски са и са евтини.... за всичко останало си има JSB Heavy .22 и King .25 Не се заяждам,просто никой не стреля в 4,5 на(най вече над) 50метра с "айше",ако...
  3. belyatamax1

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Да,но остава с прекалено тънки стени, клапана може да го премаже... Ето аз какво бях направил:
  4. belyatamax1

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    "О" пръстена е 7х1.Или външен диаметър 9мм.Вътре беше 4,5мм.Дебелина около 4-5мм а канала за пръстена съм го писал :)
  5. belyatamax1

    Асеновградска група

    http://www.youtube.com/watch?v=fjqD18qF6kM Малко материал ;D Приятно смилане!
  6. belyatamax1

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    До голяма степен-да,но не съвсем.Може да нагнети 150 или 200 атм,а също така колко време ще се задържи буталото ,преди да отскочи и падне рязко налягането....от предходния отвор... "Големите" и "малките" хатсани са с различен ход на буталото и вярвам ,че са с различни размери газови "пружини"
  7. belyatamax1

    Асеновградска група

    нямам телеобектив
  8. belyatamax1

    ВАМ - 21 , ВАМ - 30

    Първо,всичко трябва да е изрядно.Цилиндъра трябва да е огледален отвътре и от край до край да запазва размерите си,без конусност,подбитости или грапавини.Провери дали буталото не е изкривено някъде...На бама буталото трудно ще се постави пръстен.Трябва да е или непосредствено след маншета или...
  9. belyatamax1

    ВАМ - 21 , ВАМ - 30

    издиша заредена или не заредена?Заредена може да издиша,оправя се с полиамиден пръстен на буталото.Не заредена,ако издиша е проблем с уплътненията или маншет.Относно пружините,Бам стреля най-добре с дианска пружина.С хатсанска трещи и рита грозно.Бама,който имах,стреляше с 195-198 м/с 1,03г с...
  10. belyatamax1

    Асеновградска група

    a, az nyamam nishto obshto.... ;D
  11. belyatamax1

    Асеновградска група

    http://www.youtube.com/watch?v=V4WkBlZx ... ure=g-vrec
  12. belyatamax1

    За жените и пушките...

    Да си пуцаме заедно и още и ощееее :))))
  13. belyatamax1

    За жените и пушките...

    много истинска!искам една такава :o :wall:
  14. belyatamax1

    Фотоапарати и мобилни телефони

    Вярно е!Авторът може да редактира exif файла както си пожелае.
  15. belyatamax1

    Фотоапарати и мобилни телефони

    Разбира се!Щом казваш-така да бъде! :D :cheers:
  16. belyatamax1

    ВАМ - 21 , ВАМ - 30

    Да,определено провери цевта преди това.Моят Бам 21 си беше много добре но нали знаеш крастата...Скъсих малко цевта,за да махна конуса и при затвора.Понеже при всеки изстрел се набиваше в конусното уплътнение от удара на буталото.За всеки случай си направих ново цилиндрично тяло на цевта с...
  17. belyatamax1

    Фотоапарати и мобилни телефони

    Колеги,има една интересна част от сегашната фотография.Всяка снимка,заснета от съвременен цифров апарат( ай-фони или джи си ем) си има "скрита" информация.Именно "EXIF"файл.Уин 7 ги показва в "свойства>подробни данни".Там е описано:апаратчето,скорост,бленда, iso....и т.н. Има си и "viewer" в...
  18. belyatamax1

    Фотоапарати и мобилни телефони

    35х Небето може да е тъмно но луната си е доста светла,ако влезе цялата в кадър може да се заснеме от ръка
  19. belyatamax1

    ВАМ - 21 , ВАМ - 30

    Набита е, има щифт(1 или 2 не помня).Цевта е набита в цилиндрично тяло,което от своя страна е набита в тялото на пушката(голямата тръба).Избиваш щифтовете и от вътре на вънка(посока изстрел) с друга тръба(защо тръба а не прът?-ще разбереш)по-дълга избиваш.... :wall: Но щом питаш...по-добре недей...
  20. belyatamax1

    Фотоапарати и мобилни телефони

    Имам един powershot sx30is и съм доста доволен от него,но за някои случаи...трябва "батко" да се намеси ;D първата е исо 100 на 4,5 другите с пчелите са исо 1600 и 800 на бленда 4,5 пейзажите не помня но са с 8мм фокусно...
Нагоре