Резултати от Търсенето

  1. Martyn

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Привет ! Държи ли на огнестрелно
  2. Martyn

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Здрасти , аз си я направих ! Ако имаш въпроси ми се обади или ми пиши на вайбър-0878704762! С каквото мога ще помогна .
  3. Martyn

    Kral Arms

    Скоро и аз ще съм със същия сетъп! Само да викна редукторчето
  4. Martyn

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Бих казъл ,че навлизаме в една доста сериозна тема , за пропелантите при огнестрелните оръжия... Лично аз снарадявам за огнестрелни в калибър 300уин маг и 9мм лугер , разлики страхотни ,само от към пропеланти ... Та целия замисъл е както сте споменали по -горе ПЪЛНОТО ИЗГАРЯНЕ на барутеца. Също...
  5. Martyn

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Според мен , просто са усрали цялостно модела с цевната кутия...... както спомена колегата малко по-нагоре ! Става ако стреляш до 50на джанки по-нагоре започват страхоните проблеми. Изпускане между трансферпорта и кутията и тн...
  6. Martyn

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Здравейте , пичове ! Малко #expansionday и размърдване на темата. Такааа всичките слъгове са с една тежест 2 грама +- някви десети ! Скоростите са еднакви 293-295м/с. Калибър 5,5мм. Всичките проби са в вода около 20см дълбока. От ляво на дясно : 1. Мои слъг 31grains (homemade deep hollow point...
  7. Martyn

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Субкалибъра много зависи от колко дълъг ще е самия проектил дори самата форма (това е лично мое мнение) но според мен над34 грейна ,спокойно може и .217 , поради причината ,че контактната площ се увеличава.
  8. Martyn

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Здрасти,колко мм ти е лайнера 700? Аз съм съм с 700 и забелязвам ,че харесва повече надкалибрени 5,53 5,55. А относно смазката за мен най-доброто е Пронто лимон, пробвал см всякакви, но това е класика ! Поздрави !!!
  9. Martyn

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Вече ги има и в стрелока
  10. Martyn

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Ако някой ще поръчва,искам да пробвам 34 и 36 грейна. Да драсне да се разберем
  11. Martyn

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Здравейте,момци ! Моля който има тази матрица да се свърже с мен! 0878704762-Мартин . 125 грейна 9мм. Благодаря !
  12. Martyn

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Пичове ,търся тая матрица , ако някой ми се разделя с нея да пише директно 0878704762.Поздрави !
  13. Martyn

    От нищо... нещо

    Здравейте,момци ! Моля който има тази матрица да се свърже с мен! 0878704762 -Мартин . 125 грейна 9мм. Благодаря !
  14. Martyn

    Руско въздушно оръжие

    Здрасти, звънни ми 0878704762. След 18ч мога да говоря! Поздрави!
  15. Martyn

    REXIMEX

    А с какви настройки си на трона относно редуктор и тн. и като цяло това ли е макса на пушката в момента??? Поздрави!
  16. Martyn

    REXIMEX

    https://reximex.com/pcp/throne-gen-2/ Здравейте, колеги! Има вече 2ра генерация трон. Изглежда доста пипнат.
  17. Martyn

    Хронографи и софтуер за тях.

    Колега,може ли линк ?
  18. Martyn

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Така,колеги понеже долавям леко съмнение във вас ,което е напълно нормално! Ще се опитам идната събота и неделя да направя клип. А относно опората се вижда горе на снимката -просто дървени талпи,имам 5 попадения в 10 и 6тото е долу в ляво , оптиката е реплика на бушнел. Поздрави !
  19. Martyn

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Дааа, бутало вортекс. Имам подозрение, че групата идва от ниската скорост.
  20. Martyn

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте, колеги! Днес направих едно стреляне с 125цата и останах приятно очарован! Дистанция 50 метра, съчми h&n baracuda hunter 1.84грама - 0.25cal. Не съм мерил скорости, предполагам, че са около 200 м/с. Оптиката е 3-9х40
Нагоре