Резултати от Търсенето

  1. I

    WEIHRAUCH

    Благодаря на xpresident за изчерпателния отговор!!! Не съм предполагал , че в България е невъзможно да се купи читав прицел за ВП . Ще се наложи да поръчвам ,колкото и да не ми се искаше. Хубавите неща стават трудно). Предполагам, до края на месеца ще имам всичко и ще пусна снимки.
  2. I

    WEIHRAUCH

    Благодаря Termina4 за поканата! За голямо съжаление на 16ти не съм в България. Ще следя форума и следващия път, живот и здраве , ще се видим . Във всичко, което си написал, съм напълно съгласен . Радостта идва не от постигнатото, а от пътя , който си извървял до него . Надявам се много скоро...
  3. I

    WEIHRAUCH

    Здравей Kifa, За мене въпроса, кое е по-добро, никога не е стоял. По-важното беше , коя пушка ,за напълно начинаещ , ще разкрие красотата, предизвикателствата и щастието от това хоби . За мен не е важно колко е точна или мощна, а колко е надеждна . Реша ли да стрелям вземам я и го правя. А с...
  4. I

    WEIHRAUCH

    Мерси много!!!! Ще се свържа с него. Хубава вечер!
  5. I

    WEIHRAUCH

    Здравейте ! Преди месец реших , че е време да изпълня една моя мечта , а именно да си купя ВП . И както всички начинаещи започна голямото четене. ..)) Цели: -първоначално 25-30 метра цел 5×5 сантиметра - след придобиване на опит 50 метра 10×10 сантиметра цел. Бързо стигнах до извода, че...
Нагоре