Резултати от Търсенето

  1. Коклев

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Най-накрая си намерих място с възможност за по-голяма дистанция :) Само, че незнам колко е точно... 85 крачки.. Hatsan Striker Edge Vortex 6.35 Чашките са JSB Exact King.25 Diabolo 1,645 Оптиката е китайска 3-9х40 :) Мишената не е нищо особенно спрямо вашите. Но за мен си беше направо постижение...
  2. Коклев

    Sotis BG LTD / София

    Здравейте, наличен ли е следния артикул и възможно ли е пращането по куриер? Преди месец Ви питах чрез формата във сайта, но все още нямам отговор. https://www.sotisbg.com/products/4004
  3. Коклев

    50% на някои пушки във ВИП-София

    То малко късно ама да попитам метеора 4.5 ли е? И подлежи ли на уведомление? Идеята ми е, че не съм от София и евентуално може да се допитам до човек да ми я вземе и изпрати. В началото четох хубави отзиви за този модел.
  4. Коклев

    Двуноги, триноги, стойки, стендове за прострелка.

    Мерси много колега. И там рових ама явно не съм попаднал на модела
  5. Коклев

    Двуноги, триноги, стойки, стендове за прострелка.

    Здравейте на всички. Имам едно питане за двунога за пушка с чупеща се цев. От изчетеното стигнах до извода, че не е добре да е захваната за цевта, а се оказва, че това е най-лесния вариант при този тип пушки. Намерих и друг вариант само,че не успявам да го намеря в бг сайтовете. Някой има ли...
  6. Коклев

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Ето 2-3 снимки от днес с кросмана, като за начало от 10м с предна упора и приклад на рамото. Не е кой знае какво, още повече на тази дистанция. Но това все пак е едва след 100на чашки с тази пушка(ама как ги яде само 150-60бр за няма и 2 часа). На снимката с двете мишени - отляво JSB 0,547...
  7. Коклев

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Както обещах благодарности на sts1969 и xpresident . Така търсеното ми желание вече е в мен и скоро (сигурно утре) се надявам на подобни мишени :)
  8. Коклев

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Ами аз благодарение на форума се насочих към тях (jsb), гамото ми го дадоха с пушката, а тея h&n ги взех за проба, а и цената им беше хубава... Ама пусто защо купих 2 кутии :) И специални благодарности на sts1969 за оправията с оптиката :) , че бях готов да я изхвърлям. Скоро ще има и други...
  9. Коклев

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Благодаря за мнението колега, ще потренирам още малко на 20, а през това време ще търся удобно място за по-голяма дистанция. Иска ми се да събирам всички в центъра на 20 преди да мърдам на повече.
  10. Коклев

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Здравейте на всички. Нов съм във форума, чета го от няколко месеца. От месец съм притежател и на първата си пушка Hatsan Striker Edge Vortex по стечение на обстоятелствата в калибър 6.35. За момента стрелям от дистанция 20метра понеже това ми е почти максимално възможното в двора. Качвам снимки...
Нагоре