Резултати от Търсенето

  1. S

    КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 15-16.06.2019 г.

    Задължително ще я взема))) Ще пътувам в сьбота рано рано имам две места.
  2. S

    КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 15-16.06.2019 г.

    Здравейте на всички. Гости приемате ли. Ако ДА, то трябва ли да се регистрирам по някакъв начин. Искам да доида да погледам. Мога и да помогна с нещо ако има нужда.
  3. S

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    С едно пълнене има около 14 истрела. По-големите бутилки много тежат за носене на гръб)))
  4. S

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте колеги Някой били бил така любезен да даде актуална информация къде в София пълнят бутилки с въздух на 300 bar. Също така дали някой може да каже къде биха ми разказали (а още по-добре показали) малко повече за ползването на тези бутилки като например: Мерки за безопасност Зареждане на...
  5. S

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Здравейте Да споделя малко опит Преди известно време си купих от Гърция въздушна пушка. За съжаление без фактура (тогава не се сетих да поискам) единствения документ който имам е договор за покупко-продажба между мен и гърка който ми продаде пушката Известно време се чудех дали да уведомявам...
  6. S

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Да благодаря смятам да стрелям само на стрелбища.
  7. S

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Взех я от чужденец намерих я в интернет магазин в Гърция, докараха ми я до България, така че съм и без договор. Май ще имам проблем (((
  8. S

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Здравейте Закупената от мене пушка няма фактура защото е закупена от физическо лице. Има само упътване. Могат ли, според Вас колеги да възникнат проблеми при регистрирането и в КОС
Нагоре