Резултати от Търсенето

  1. Miki64

    Extreme benchrest Serbia

    Прекрасни домакини са сърбите! По-лесно си лицензират стрелбища за ВО. Перфектна организация. За скарата да не говорим... Имаше и "закачки" от наша страна, приеха ги с открито сърце!
  2. Miki64

    AGN Technology - VULCAN

    Май и аз ще си поръчам, с нетърпение! Интересно ще стане. https://www.huma-air.com/Airgun-Technology-Uragan-pressure-regulator
  3. Miki64

    AGN Technology - VULCAN

    Мисля, че тези мои публикации би следвало да са и тук: https://forum.airguns.bg/index.php?threads/%D0%A7%D0%90%D0%A8%D0%9A%D0%98-pellets-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5.53/page-139#post-292929...
  4. Miki64

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Днес сутринта ПреТседатело ме събуди в 5 часа, да ходим да тестваме... Беше направил нова тапа на модера, с възможност за монтаж в нея да допълнителни шайби с различен грамаж, както и самите шайби с различни тегла - от 7, 8, 12, 25 и нагоре грама. Условия: 50 м закрита зала, JSB .25 МК1 от...
  5. Miki64

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Неее...нищо не знам! Аз съм в началото на пътя, който надали ще успея да измина до край! Науката не винаги върви ръка за ръка с практиката, това съм го установил не тук!...Вероятно правилно е да утежняваш гола цев, но при конфигурацията на пушката това просто не виждам как е възможно. ;) А в...
  6. Miki64

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Днес пробвах новата 2020 партида чашки на JSB от Peko, вкл. и HADES в 6,35 с моят Ураган. Първо стрелях от маса, после "защипах" Урагана на "станока", за да видя колко съм "грешен"... Всички групи са от по 10 бр чашки на дистанция от 50м, в зала! Друга условност - стрелям само с допмодер, т.к...
  7. Miki64

    AGN Technology - VULCAN

    МК2 при мен дава "широка група", с модер, МК1 дава 2 пъти по-групирано. Затова останах на вторите. Шока е много "силен" на тази цев за "тежките".
  8. Miki64

    AGN Technology - VULCAN

    С кои от тежките стреляш?
  9. Miki64

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Еее...недей така. Аз нямам претенции да съм добър, а това ми е групата със 17 HMR, при това на тъмно, с абсолютно непретенциозната за тази цел оптика на ATN! (Непретенциозна, защото не си виждам с нея попаденията нощта на 100 м на мишената.) Групата е 21х13 мм.
  10. Miki64

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Аз като по-прост в материята, просто публикувам как избирах миналата година като новобранец, на 19 май 2019, кой е правилният проектил за пушката ми. Много силен страничен вятър под 90 градуса. Стреляно е с трите вида боеприпаси на JSB в .25. Леките 1,645 и двата тежки в 2,2, като първите съм...
  11. Miki64

    Среща - Врачански Балкан 2020

    Много се чудех дали да напиша това, което мисля. Но реших да се въздържа. Бъди здрав!
  12. Miki64

    AGN Technology - VULCAN

  13. Miki64

    AGN Technology - VULCAN

    Моят Ураган.25 беше първият в БГ през април, Пигров беше пратил някакъв нов модератор за тест. Отчитайки предишните мнения за тези на Вулкана, бях много скептичен. НО резултатът беше точно обратен, модера "събра" групата и запази тишината. Настроен е на 2,2 грама JSB със 267-270 м/сек. Оттогава...
  14. Miki64

    FT Bulgaria Open 2019

    Тук са всички...
  15. Miki64

    FT Bulgaria Open 2019

    Няколко снимки не знам защо, но се повториха... Форумът не позволява повече от 35 наведнъж.
  16. Miki64

    FT Bulgaria Open 2019

    И двата пътя са интересни. Който не е пътувал през Своге - Лъкатник - Миланово - Речките - Вършец, трябва да бъде по-внимателен през участъка Лъкатник-Миланово-Горна Бела речка. Има невероятни гледки по тоз маршрут. Но и внимателно шофиране комуто е за първи път, някои завои са много...
  17. Miki64

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    И аз съм се огледал в нея, но плюс лазерният далекомер https://www.atncorp.com/range-finder-abl-1000. А той още не се продава. Иначе си правя сондажи с приятели по щатите, да видим кой пръв ще ми го докара. В тази връзка, следва ли нещо да се декларира при износа/вноса?
  18. Miki64

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Здравейте! Нов във форума, нов в стрелбата с газово. Спрял съм се на PCP, кал.6,35. От прочетеното последният месец, пък и не само, съм се спрял на FX Impact(изпуснах една която се продаваше тук), Daystate RED WOLF или ATAMAN M2R. Въпреки че в тази тема се коментира онлайн пазаруването, бих...
Нагоре