Резултати от Търсенето

  1. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колеги немога да си намеря прожина за удърника на АТ-44 по корава 1.2 мм на телта 8 мм външен дължина 10см ако някои има да ми продаде ще съм му мн благодарен.
  2. S

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Само го препилих с шкурка 1000 и 2000 после паста 3 номер цялата цев входна фоска препълване на 4 см на началото на нарезите защото бяха надрани здраво ,незнам какво пъхат във тия цеви.И естествено дулна фаска и стана и наи си хареса jsb redizain 1.645 s 270 ms със куршуми не иска да групира от...
  3. S

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Вече се п....х с турска LW пълен кенеф входна фаска няма в началото нарезите са надрани , има врутален шок.
  4. S

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Колеги моля за помощ някои знаели колко е дебела къса турска цев LW. Във един саит я дават 14 мм 520мм дълга .колкото стандартната си цев . А лонгова 15.5 и незнам дали си заслужава да дам двоино пари за LW или да си поръчам стандартната си.
  5. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    добре благодаря.
  6. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    момци сев с О пръстен от вътре ще стане ли на хатсан ат едноразряден при които О пръстена е на дотиквача. Питам защото мисля да си поръчам нова цев в 5.5 ,моята стреля точно само с Jsb 1.003 i 1.174.И с баракуда не е зле сад др чашки и slugove knokaut , hn , jsg regizein се вижда спирала и ги...
  7. S

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Здравейте колеги някои пробвал ли е новите слъгове на HN в 6.35 със хатсанска цев със шок .?
  8. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Да този манометър не се виждат точно баровете.
  9. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    И аз го гледах целият е черен незнам от какъв материал е .Има и цилиндъра с със същия черен клапан и някъв странен манометър със цветни показатели .140 лв е обявен
  10. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    За това питах ожте в преди няколко поста но не получих одговор а само критики че много искам и че няма как да стане .
  11. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Благодаря колега но няма нужда аз мога лесно да разширя отвора на 5.5 .но ме притеснява да не станат само 5 изстрела във плато защото скоростта ще се вдигне със сигурност.И може платото да стане още по късо и скоростта да пада по ряско .
  12. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Съгласен съм благодаря колега.
  13. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    AT-44 Long 6.35
  14. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    7 ги прави ако я напомпам на 220 и натегна малко пружината на удърника ще направи и 10 и тук не във фейс бук. Но не искам да стрелям от 220 до 170 б а от 200 до 140 и затова питам за съвети от по знаещите от мен.
  15. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    И е лонг АТ 44 извинявам се
  16. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    На въздух е и съм и правил много работи за да стреля така
  17. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Имам нов непипан БК да ти го пращам да го тунинговаш тогава?
  18. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Благодаря колега .Обмислям да направа трансфер порта 6 мм но трябва да разпробивам гнездата на трансфер порта на 8 мм и да правя нов с външен диаметър 8 мм за да има място за каналчета за О п и отвор 6 мм.Но пак питам дали ще има ефект като на леглото на клапана отвора е по малък .сега имам 7...
  19. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колеги имам питане за AT44 long 6.35 .Някой можели да ми каже дали ще има смисъл да разширя отвора след полиемида .(седлото на клапана) кадето е окръжността с многото дупчици .И кадето се намира тънката част на клапана .Сега е 5.5 мм а отвора на полиемида 5 м(от полиецетал от колегата Jony да...
  20. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Момци каква е разликата между BT 65 и ВТ 65 Елите освен приклада и 200 лева имали други разлики.
Нагоре