Резултати от Търсенето

  1. toni_tv

    Дигитални оптики и прицели с дневно и нощно виждане, далекомери, балистични калкулатори.

    Да определено през телефона е доста по-лесно всичката информация да се зададе и после само да се прехвърли на оптиката
  2. toni_tv

    Дигитални оптики и прицели с дневно и нощно виждане, далекомери, балистични калкулатори.

    На Аркен през оптиката можеш само да направиш зануляването при прострелката, а данните за калкулатора се вкарва балистична таблица но това става само през приложението
  3. toni_tv

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Днес остана време за прострелка на 70 метра и първи тест на Аркена и калкулатора му на 200 метра и определено съм доволен от представлянето на оптиката 5 от 5 въпреки набързо направените настройки. Впоследствие се оказа, че съм вкарал и с 5 м/с по-висока скорост отколкото реално е стрелял...
  4. toni_tv

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Колеги проблема на връзката между оптиката и телефона при мен се оправи току що с помощта на колегата mgrosco той каза, че има нов ъпдейт на Arken Balistics за Андройд v 2.3.4 но не съобщава автоматично, че вече е наличен, а трябва да си го ъпдейтнете директно от Google Play и вече всичко при...
  5. toni_tv

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Благодарско за инфото колега mgrosco, но от събота се мъча да подкарам да работи калкулатора и нищо. Иначе всичко друго бачка и е прекрасно. Ъпдейта се изтегли и качи свързани са по между си /телефона го изписва/ иконката за блутут горе вляво светва в синьо след свързването и до тук. Не може да...
  6. toni_tv

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Колеги дайте някаква идея как да подкарам балистичния калкулатор на новия Аркен. В събота го взех и всичко друго тръгна, но със него ударих на дърво. Свързани са оптиката и телефона с блутут с Arken Ballistics и със WiFi със Arken Optics изтегли си и ъпдейт, измерва разстояние но калкулатора се...
  7. toni_tv

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Благодарности на колегата mgrosco за новата оптика. Сега остава да намеря време да я тествам
  8. toni_tv

    Регистрация на въздушна пушка над 24 J в КОС -

    Да в тази държава буквално всеки си тълкува законите както си иска. При нас преди около 2-ве год. като ходих да уведомя Бигмакса питах косаджията кога да мина да си взема уведомлението отговора му беше няма въобще да идваш по-новото вече не издаваме хартийките, а е важно само да е вкарана в...
  9. toni_tv

    Kral Arms

    Да така е. При различни стойности дава различно странично отклонение въпреки, че при Стрелок-а не го отчита. До сега съм го ползвал него. Но при този на Аркен вярно отчита различното отклонение макар и да е минимално при еднакво зададени други параметри като прострелка на 65 метра и разстояние...
  10. toni_tv

    Kral Arms

    Да през Стрелок каквото и да се въведе няма промяна. Но докато чакам да пристигне Аркена от колегата тук в края на месеца си инсталирах калкулатора им за нея и там при набързо зададени някакви данни на 150 метра се променя единствено това L0,3 когато е на 17.7, а като въведа 19.7 става L0.2
  11. toni_tv

    Kral Arms

    Благодаря Благодаря колега
  12. toni_tv

    Kral Arms

    Колеги на Бигмакс 6.35 колко е twist rate in, че не съм запознат с това да го въведа в калкулатор за Аркен. Там по подразбиране е зададено 12.0. До колкото разбрах на повечето е дясна
  13. toni_tv

    Дигитални оптики и прицели с дневно и нощно виждане, далекомери, балистични калкулатори.

    То тук пише, че има уж но се чудя как работи? Иначе и аз не бих си взел без калкулатора
  14. toni_tv

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Аз от почти година ползвам само неговите слъгове на Бигмакса. Преди бях на 2.8 гр. а сега на новите 2.9 и съм доволен
  15. toni_tv

    Дигитални оптики и прицели с дневно и нощно виждане, далекомери, балистични калкулатори.

    Колеги на този Pard NV008S на какъв принцип работи балистичния калкулатор и дали е точен при положение, че няма далекомер и заслужава ли си за тази сума сега от 1281 лв. https://www.aliexpress.com/item/1005006467235082.html#nav-specification
  16. toni_tv

    Дигитални оптики и прицели с дневно и нощно виждане, далекомери, балистични калкулатори.

    Да така е. Сподели когато ти отговорят окончателно.
  17. toni_tv

    Дигитални оптики и прицели с дневно и нощно виждане, далекомери, балистични калкулатори.

    Браво колега ако стигнеш до някакво изгодно споразумение за цена сподели
  18. toni_tv

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Колега mgrosco има ли някакъв проблев със сайта ти за поръчка на оптиките - https://arken-optics.eu/shop/ че гледам от няколко дена не работи
  19. toni_tv

    Дигитални оптики и прицели с дневно и нощно виждане, далекомери, балистични калкулатори.

    Колеги и аз се зачудвам за една от тези оптики с балистичния калкулатор между Pard и Arken. Pard DS35 LRF сега е на промоция в Алито и излиза със отстъпката към 1294 лв. То и Arken-a е някъде толкова в сайта на колегата въпреки, че гледам нещо не работи и не може да се поръчва сега от там. Та...
  20. toni_tv

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Ето от тук взех гайките М12х1.5 и после ги прокарах с метчика М12х1.25 - https://varum.bg/product/3031/hidravlichna-gayka-f06-l-m12h1-5f.html и пак от тук взех и врязващите пръстени за гайките - https://varum.bg/product/3218/hidravlichen-vryazvasht-prasten-f6-l-i-s.html вземи тези посочените, че...
Нагоре