Резултати от Търсенето

  1. Драго Мие

    Hatsan Flash PCP

    Все пак благодаря на гадняра и на етамин, горе долу ми се изяснява, със следните уточнения: 1. от филмчето изглежда, че при развиване силата се увеличава, при навиване - се намаля. (така каза и етамин) 2. "имам горе долу 2 пълнителя, 24 изатрела" - да разбирам, че с 1 1/2 завиване НАДЯСНО се...
  2. Драго Мие

    Hatsan Flash PCP

    Знае ли някой как се регулира Hatsan Flash. Пускам 2 снимки поглед отзад. На гърба на затвора има шлиц, като за плоска отверка, а в шлица има вмъкнато някакво перо, което е неподвижно. Искам да намаля мощността с 5 - 10 J, Пушката е доста силна, бих казал че нямам нужда от толкова мощност, а и...
  3. Драго Мие

    Hatsan Flash PCP

    Днес дойде от "Алито" междинният монтаж за оптиката. След поставянето му барабанът за 12 бр. муниции .22 може да се постави на мястото му. При това опира леко на гумената капачка на оптиката, т.е. точността на сглобката е 0.00 мм. Може това да е предвидено специално, може случайно да се е...
  4. Драго Мие

    Hatsan Flash PCP

    След проверка в hatsan.com.tr установих, че следните марки имат еднакви т.т. данни и следователно, еднаква конструкция на основните детайли:: cal.: 0.22 vel.: 295 m/s резервоар 165 сс макс. налягане 200 bar мощност 42 J...
  5. Драго Мие

    Hatsan Flash PCP

    Тъй като от този форум научих доста неща, обещах и аз да напиша ревю - ето го. за прицела: След получаването на пушката се установява, че няма мерни прибори (мерник и мушка).Следва поръчка на прицел от "Алито", която трае 30-40 дни. В моя случай: бързомерец BUSHNELL 3х42 RD с червена и зелена...
  6. Драго Мие

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Благодаря за точния съвет, става. Като дойде оптиката обещавам да направя по-подробно ревю.
  7. Драго Мие

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Новата придобивка. Hatsan PCP flash Много прибрано и удобно оръжие. Макс. налягане 200 bar, паспортна мощност 42 Joule. Няма мерни прибори - задължително с него се поръчва отделно оптика или някакъв "red"/"green dot". Впрочем, някой знае ли как се изпуска налягането от балона (като изключим...
Нагоре