Резултати от Търсенето

  1. M

    ВАМ - 21 , ВАМ - 30

    Здравейте колеги! От къде мога да намеря пружина за Бам 30 или от каква друга пушка става без преправяне?
  2. M

    COMETA - хубавите испанки.

    Моето издържа около 4000 изстрела и изпусна.Новото също е оригинално на Комета и в момента е на 1 кутия чашки,надявам се да издържи повече от първото.
  3. M

    COMETA - хубавите испанки.

    На моята не съм и бутал спусъка,свободният и ход е около 4-5мм. и ако го отпусна се връща обратно и спусъкът на хлопа както се е изразил колегата.Вторият ход който възпроизвежда изстрела за мен е нормално мек и не ми прави някакъв дискомфорт.Пушката ми е МК 2 GP 4,5 ако това има значение.Стрелям...
  4. M

    COMETA - хубавите испанки.

    Пушката ми е на къщата в Балкана,но в събота ще пробвам и при мен ли е така и ще напиша отговорът.
  5. M

    COMETA - хубавите испанки.

    Въпреки че в сайта им не фигурира само ГП след няколко имейла и телефонни разговора се сдобих с такава на цена 49,90лв.Първоначално им писах на този имейл online@sotisbg.com оставих им и тел.номер за връзка и те ми се обадиха.Имахме малко препирни но накрая всичко се оправи.Ще ти искат размерите...
  6. M

    COMETA - хубавите испанки.

    Днес си получих ГП,сложена е на пушката и направих 5 изстрела.В събота ще си сложа оптиката и ще видя как е.
  7. M

    COMETA - хубавите испанки.

    Здравейте колеги.Днес от Сотис се обадиха и ще ми изпратяг ПГ с преглед,ще дойде утре и се надявам всичко да е наред.Цената и е 49,90.лв.без доставката.Относно преправянето на пушката ми са телена пружина за мен е елементарно,работя къде по сложни неща ,но не искам да го правя просто това е...
  8. M

    COMETA - хубавите испанки.

    Написах преглед,само да отворя и погледна какво получавам.
  9. M

    COMETA - хубавите испанки.

    Здравей колега.Дойде моментът и снощи извадих буталото от пушката.След няколко разговора със Сотис днес им изпратих чертеж с размерите и ми се обадиха че имат такова бутало ,но не искат да ми го пратят с преглед поне да видя какво получавам на което аз не съм съгласен.Говорих с колегата lu-bo и...
  10. M

    COMETA - хубавите испанки.

    lu-bo според мен имат разлика в леглото на ГП.Утре ще направя чертеж с размерите на ГП и ще го пратя в Сотис и да видим какво ще се случи,според мен нищо.Като гледам няма да ми е трудно да я направя с телена пружина,но за целта ми трябва размерът на оригиналната,дължина,външен диаметър,вътрешен...
  11. M

    COMETA - хубавите испанки.

    В Сотис че нямат е ясно,въпросът е да внесан нали са вносителят на Комета.На мен ми трябва само ГП спусък си имам защото пушката е заводски с ГП.Обясняват ми като на малоумен едни чудеса и съм съжалил хиляди пъти че съм си купил пушка с ГП.
  12. M

    COMETA - хубавите испанки.

    След няколко дена ще ми дойде моментът да разглобя моята за да извадя изпусналата ГП и ще ти снимам спусъка.Все още нямам нова ГП,но проведох няколко разговора със Сотис и да видим какво ще се получи.
  13. M

    COMETA - хубавите испанки.

    Благодаря!
  14. M

    COMETA - хубавите испанки.

    Поръчай си от украинците или руснаците. Колега съгласен съм със съветът ти,но украинците или руснаците нищо не ми говори.Ще съм благодарен на малко помощ да ми се изясни точно за какво става дума.Наскоро имаше тема за някаква обща поръчка,но неможах да я намеря и да ми се изясни за какво става дума.
  15. M

    COMETA - хубавите испанки.

    Буталото е оригинално в комплект с пушката.Според мен съм изстрелял около 4000 чашки и не е нормално да изпусне.На предната си пушка си бях направил бутало от стар амортисьор което издържа доста изстрели и постепенно взе да изпуска което си е нормално.Исках да избягна екшъна да търся чертежи и...
  16. M

    COMETA - хубавите испанки.

    Здравейте колеги.Не съм стрелял с Кометата от януари и днес като я извадих ме чакаше изненада.Изпуснало е газовото бутало.Незнам как се е случило, а и не ме интересува.Чудя се ще мога ли да намеря само бутало като резервна част или се продава само комплект със спусъка,може ли това да се...
  17. M

    WEIHRAUCH

    Перфектно се е получило,но на табелката с руският език има две грешки.Въпреки това е перфектно и оригинално.Само така и все по големи успехи в бъдеще.
  18. M

    Кой каква музика харесва?

  19. M

    Kral Arms

    Колеги не обиждайте машиностроителната гилдия.Гаражните майстори стругари трудно правят и болтове за трактори защото нямат нужната екипировка.Да се направи една дулна фаска е лесно,но за целта ти трябва истинска машина и подходящи инструменти и не на последно място чертеж с допуски по които да...
  20. M

    DIANA

    На моята която не е Диана е към приклада.Предполагам че знаещите във форума ще кажат как е сложена.
Нагоре