Резултати от Търсенето

  1. alpopkochev

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат Тогава и аз да се оплача. И моят е същата стока като вашите, все едно са правени в една и съща работилница от шведи. ;D
  2. alpopkochev

    Национална среща Русе-car HFT 26-27 апприл 2014

    Миро, С тези малки скакУци вместо да ви е по-удобно да оперирате, то по-големи бели правите. Твоя колега да не стрелял от навигаторското място? ;D
  3. alpopkochev

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Честит Национален празник на всички ни!!!
  4. alpopkochev

    Национална среща Русе-car HFT 26-27 апприл 2014

    Макс, Има и още един вариант: стрелецът да е на местото на навигатора отпред и стреля в ляво и в дясно, като стрелбата в ляво е от капака на колата, но всичко това не е по правилата на организатора. Няма да се оплакваме разбира се. ;D
  5. alpopkochev

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Честит празник! :cheers: Този ден е от типа "за всекиго по нещо", нека всеки сам реши какво ще празнува (за какво ще пие). ;D
  6. alpopkochev

    EDGUN

    Макс, Отговорът ми е "скъсаният дънков" приклад. ;D По принцип, който и да се избере все ще е добре.
  7. alpopkochev

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Честит имен ден на всички именяци, бъдете живи и здрави!!! :cheers:
  8. alpopkochev

    KalibrGun

    Колеги, Не стреляйте от терасите на блоковете, в които живеете :rambo:. Все пак мисля, че сме зрели хора и не е нужно да правим неща, за които после ще съжаляваме. :wall: Защо го пиша това? Защото се пишат разни постове, четат се от хората в "пространството" , коментират се, изпробват се...
  9. alpopkochev

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Честит имен ден на всички именяци! Бъдете живи и здрави!
  10. alpopkochev

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Честит рожден ден Бай Иване, Бъди жив и здрав, много поводи за радост на теб и твоето семейство!
  11. alpopkochev

    Национална среща яз. Копринка 5-6.10.2013г.

    Здравейте, момчета, От вчера съм болен, с температура поръщане и други симптоми и немога да стана от леглото. Така както отиват нещата за жалост ще я пропусна срещата. Направил съм резервация в "Роза" стаята е "тройка" и в момента ще се обадя на собственика за да отменя резервациата, ако има...
  12. alpopkochev

    Национална среща яз. Копринка 5-6.10.2013г.

    Резервирах за 4 и 5.06 в "Роза" пристигам семейно, ще се видим там момчета.
  13. alpopkochev

    Национална среща яз. Копринка 5-6.10.2013г.

    Динко, За кумата нищо не каза. :) Момчета огнената вода не е проблем. Прави сте, то и без това се събираме колкото за една сватба. Поздрави за всички.
  14. alpopkochev

    Национална среща яз. Копринка 5-6.10.2013г.

    Тази дестинация започва да ми става любима - живот и здраве ще се видим там.
  15. alpopkochev

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Честит рожден ден, Любо, Бъди жив и здрав и нека имаш много поводи за радости! П.П. Малко "на патерици" е пожеланието, но два дни не съм чел форума. Виновен.
  16. alpopkochev

    За жените и пушките...

    :cheers: Павка, Както се казва в една нова песен "ха дано, ама надали" ПП Пиша от телефона и немога да видя изображението или клипа
  17. alpopkochev

    За жените и пушките...

    Loki, Аз ги виждам като лисичи муцунки. Раше, Като направиш стадото с крави, бикове няма ли да ти трябват, а?
  18. alpopkochev

    За жените и пушките...

    Любо, Прав си, снимката беше твоя, дължа извинения братче, но нали се сещаш, че след такава снимка....... Лакът на ноктите, за него какво да кажа, че то само ноктите ли са, ами очите Любо, очите виж колко са сини ;D Почва да ме избива на поезия, не са добре нещата или пък са си много добре даже...
  19. alpopkochev

    За жените и пушките...

    Рашко, Преди време след подобна публикация на Петков (снимката на мацката с лъка) му казах, че ще си търся лък, е търсих ама не намерих такъв, сега пък ти ще ме накараш да обиколя бижутеийните махазини за такова колие и гривна. Уникални са. Само за ценители :hi: Пушката да не скрита като на...
Нагоре