Резултати от Търсенето

  1. veso94vn

    Варненска група - SEA WOLVES

    Ясно благодаря, а знаете ли от къде може да и купя цеф без значение от калибъра или някой ако може да и направи от друга пушка. Нейната и е крива за жалост
  2. veso94vn

    Варненска група - SEA WOLVES

    Колеги търся колега който да ми помогне за Гамо про хънтер 1250 4.5 със ГП митака101 да му избера оптика и да се простреля и прегледа пушката. И също някой има ли номера на митака101 да отремонтира ГП на хатсан125 че дядо ми я оставил заредена дълго време и вече паднала силата
  3. veso94vn

    Самоделни PCP-та

    Ако нарушавам с нещо правата на темата нека бъда извинен и изтрит поста.Колеги ще търся си купувам самоделно пцп но не знам какви пари вървят и с какви характеристики и дизайн горе долу.Мислите ми са за нещо сравнително точно,леко и компактно. Мерси предварително!
  4. veso94vn

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Колеги не мога да намеря цев за Гамо про хънтър 1250 във 5.5 калибър.Пушката е с ГП от Митака. Моята е 4.5 но ми се иска да сложа 5.5кал. Някой някъде мяркал ли е. Малко съм недоволен от пушката защото понатежава а все прав стрелям без да се подпирам и като има вятър е още по гадно със 4.5 ...
  5. veso94vn

    Варненска група - SEA WOLVES

    Ако има колеги съгласни може и утре да постреляме .Където кажете.
  6. veso94vn

    Варненска група - SEA WOLVES

    Колега кога ще се събирате да стреляте ? че имам 2 нови оптики и имам нужда от помощт :D от мене :cheers:Търся и цев за ГАМо 1250 5.5 ако имате нещо на изпредвид но за по сигурно след като се постреля с пушката от някой по опитен.
  7. veso94vn

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Ами тогава какво остана освен да се вади от цевна кутия и да се изправя
  8. veso94vn

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Колеги как се вади цевта от цевната кутия на Hunter 1250 ? И от къде може да се купи цев и за колко
  9. veso94vn

    Варненска група - SEA WOLVES

    От това 10-40х60 как да разбера на колко метра приближава образа и в какви размери/мащаби. Питам във връзка,че ще ми предстой да си купувам оптика от сорта на 3х42 или 6х38 нещо такова фиксирано и да се пробвам да си направя някаква аматьорска сметка.
  10. veso94vn

    Варненска група - SEA WOLVES

    Колеги бих искал да ви попитам как може да се прецени според 3те или 2те двойки групи числа на оптиката за какво разстояние е.
  11. veso94vn

    Приклади - изработка и поддръжка

    Колко тежи 1 приклад за ГАМО 1250 в най лекото възможно състояние и какви пари излизат.
  12. veso94vn

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Маншет(10лв) и О-пръстени(8лв) поръчани от гънс.бг общо с доставка на адрес към 22-24лв :cheers: -- О-пръстените не са оригинални ! Маншета е добър. Колеги някой ,да е виждал подобрен СМ за Про Хънтер 1250 и има ли ефект от смяната на заводския с такъв ?
  13. veso94vn

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Колеги къде в София могат да се купят Маншет и О-пръстен за Гамо Хънтер 1250 ? Благодаря предварително.
  14. veso94vn

    Варненска група - SEA WOLVES

    Колеги днес ще се стреля ли някъде ? Къде се стреля и събира групата ?
  15. veso94vn

    СО2 Балончета за многократна употреба.

    Колеги с 12гр за многократна да има напредък,някой да е пробвал направа ?
  16. veso94vn

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колеги къде се намира батерийката на подсветка и как се сменя ? Оптиката е Vector Optics Minotaur
  17. veso94vn

    Варненска група - SEA WOLVES

    Кога ще се събира групата и къде да :rambo: и :cheers: :dance:
  18. veso94vn

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    С поставена ГП е. Прав си колега след време и това ще стане. Към колега lynx Пушката е с GRT-III спусък и е много далеч от идеята с натискането с клещи.
  19. veso94vn

    Варненска група - SEA WOLVES

    Добро утро.Колеги вече след като си закупих мечтаната пушка а именно Gamo Hunter 1250 4.5 с ГП и оптика.Ми се иска да дойда и аз да се запозная с вас а и да пострелям пък и да бъде оценена пушката и полезни съвети да получа относно оптиката и тяхната експлоатация. А и да задам някой друг...
  20. veso94vn

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Добро утро колеги,бих искал да попитам Gamo Hunter 1250 .177 с какви чашки ви прави най добри групи на дистанция 40-60 метра . И да попитам възможно ли е пушката ми да се надуе до 350/370 м/с с 0,63гр 4.5мм при положение че сега прави +/- 306м/с 0.63гр чашка . Модела е Gamo Hunter 1250 4.5mm...
Нагоре