Резултати от Търсенето

  1. П

    Двуноги, триноги, стойки, стендове за прострелка.

    И аз се кандидатирам за една такава ако има. Това е точно което търся!
  2. П

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    От Декатлон и без това казаха, че я нямат никъде в Европа в момента, така че размислите рязко отпаднаха за тази бутилка. Кой е peko и как мога да се свържа с него. Иначе в момента има една 300 барова в ОЛХ. Човека я дава за 200лв. Което май е прилична цена, но била с изтекла проба и за...
  3. П

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте колеги, можете ли да дадете мнение за тази бутилка: https://www.decathlon.bg/p/4981075_6-litra-230-bara.html#/17-254-_ Ще върши ли работа за нашите цели?
  4. П

    Двуноги, триноги, стойки, стендове за прострелка.

    Лошото е че ако мине на фреза ще му наруша покритието. За това се чудих дали някой не е срещал готови скоби онлайн или по магазините.
  5. П

    Двуноги, триноги, стойки, стендове за прострелка.

    Здравейте колеги, имам питане относно закрепване на двунога на цилиндъра за сгъстен въздух (не ми се иска да дупча приклада). Пушката е Evanix Rainstorm, а диаметъра на цилиндъра е 35мм. В нета видях някой скоби за закрепване, които ми изглеждат ок. Назад по темата също има качена снимка на...
Нагоре