Резултати от Търсенето

  1. W

    Вицове и смешки

    Ако годината е високосна, като настоящата дори и по-малко трябва да заделяме
  2. W

    За жените и пушките...

    Джеймс Бонд - ка
  3. W

    За жените и пушките...

    Куриер на Алиекспрес ми достави новата пушка.
  4. W

    Вицове и смешки

    Двунога - нов модел.
  5. W

    Избор на въздушна пушка

    Евгений Б. написа: ↑ Аз съм от скоро във форума, но ми е интересно да разбера, дали е имало случай, в който някой е дошъл за съвет за първа пушка до 400лв и сте го съгласили на някой Хайнел или Диана на по 30-40 години? :) Явно съм от малкото "съгласени" хора. След дълго четене на форума...
  6. W

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Профилът на ваните по периферията е не само декоративен, но и укрепващ. Има вероятност да стане "по-жива" - да се усуква, което да доведе до деформация и дори спукване преди, по време и дори по-късно след монтажа. Ако има възможност я вкопай в стените с по 2 см от двете страни или 4 см от...
  7. W

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    Боже, колко мъка има по този свят. Къса ми се сърцето от такива затруднения. НАЗДРАВЕ!:cheers:
  8. W

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    Здравейте! Имам въпрос, за който не намерих по-подходяща тема, дано не греша. До преди няколко години по кабеларките се подвизаваше телевизия "Фиеста ТВ". Имаше интересни поредици с любопитни водещи и много практични идеи. Знаете ли дали някъде из "мрежата" - ю-тюб, в-бокс и подобни - може да се...
  9. W

    Магазини за въздушно оръжие в гр. Ямбол

    Не съм разглеждал целия сайт на Пушка.еу в Ямбол и не знам колко е богат, но като търсих Балистол го открих при тях. Поръчах с доставка със Спиди до адрес. На другия ден ми се обадиха с молба да потвърдя поръчката. На следващия ден си получих доставката. Цената дори беше малко по-ниска от...
  10. W

    WEIHRAUCH

    Здравейте! Не знам дали е редно няколко последователни поста да са от един автор, но темата май е доста замряла, та ще си позволя отново да пиша. Искам да Ви покажа, ако успея да кача снимките, резултата от неделното ми занимание. Една мишена от две гледни точки.На първата снимка пушката и...
  11. W

    WEIHRAUCH

    Вчера пробвах с коректор - само една бяла точка на върха на мушката. Ефектът беше невероятен. Гениалните неща са прости, обратното не е вярно! xpresident - бирите за теб станаха две . Приятен ден на всички!
  12. W

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Благодаря за отговорите! Сега остава да намалее психозата и пътуванията в Европа да се нормализират. Тогава вероятно ще питам за актуална информация. В списъка със забележителности за посещаване вече имам още една позиция - магазини за въздушно оръжие и консумативи за тях.:) Успешен ден!
  13. W

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Здравейте! Не открих подобна тема или изобщо писано във форума. Имате ли информация или личен опит от покупка на въздушно оръжие, резервни части и консумативи от магазини /физически, не онлайн/ в Европейски държави? Например Чехия, Германия, Австрия, Италия и др. Има ли необходимост от някакви...
  14. W

    WEIHRAUCH

    Точно това правя! И не само в стрелбата.:) Благодаря за предложението, но едва ли ще се справя с демонтаж и монтаж /ако въобще са възможни/. Търся варианти с възможно най-малко интервенции. Благодаря на всички за съветите и доброто отношение!
  15. W

    WEIHRAUCH

    Не искам да споря, но все пак трябва да се види и целта :). С очила, които фокусират на мушката не може да се види и цел на 10, 20 .... и т.н. метра. За това писах, че очният лекар едва ли ще помогне в този случай. Благодаря за съвета, при първа възможност за стрелба ще пробвам и ще пиша после...
  16. W

    WEIHRAUCH

    Благодаря за отговора! Ще пробвам с коректор. Прицелването е правилно, но цветът на метал не е достатъчно контрастен. Очният лекар едва ли ще е полезен в този случай, тъй като фокусът трябва и да се мести, но това е друга тема. Успешен ден!
  17. W

    WEIHRAUCH

    Здравейте! Появи се неочакван проблем и търся съвет. На здрачаване или ако съм застанал на по-дебела сянка не виждам ясно мерника и мушката на Вайрауха - някак се сливат и трудно се прицелвам. В някакъв сайт из нета видях пушка на която на мерника от двете страни на процепа има две точки от...
  18. W

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Вероятно само с писане няма да стигна до пълна яснота. Ще трябва "на живо" да потърся още разяснения от членове на форума при посещение на някое мероприятие. Може би проблемът идва от други армейски обучения и тренировки от преди много години, които сега пречат на правилното възприемане на...
  19. W

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Здравейте! Имам въпрос към знаещите и можещите да стрелят. Виждам, че обсъждате като много добри мишени, тези на които има "събрани" групи, въпреки че те са далече от центъра. Не схващам идеята. Щом всички попадения са далече от центъра, макар и близо помежду си, не значи ли това, че стрелецът е...
  20. W

    WEIHRAUCH

    Предишният собственик ми показа на "отворена" за зареждане пушка около отвора на цевта, където се поставя чашката уплътнение , приличащо на О пръстен за хидравлични и пневматични уплътнения. Каза, че оригинално е било кожено и той го е сменил с гумено.
Нагоре