Резултати от Търсенето

  1. С

    SUMATRA by Eun Jin

    Утре ще я замеря и ще пиша само че имам 1.175 и 2.2 грамови проектили
  2. С

    SUMATRA by Eun Jin

    Изпускането на метан отстранено Искам да кажа че тунинга който и е правил Янко (cilindara) е направен много профисионално нищо не е мръднало макар че е минала през него някаде около 2015 г имах само две О пръстенчета който се бяха скапали от налягането и годинките им Браво на майстора
  3. С

    SUMATRA by Eun Jin

    Ок благодаря
  4. С

    SUMATRA by Eun Jin

    Как да изпусна налягането от суматрата без да произвеждам истрели Мислех да развивам манометара но незнам дали няма да изхварчи от налягането Ще съм благодарен ако някой даде съвет
  5. С

    SUMATRA by Eun Jin

    Да попитам имам загуба на въздух като си оставя пушката напълнена и за два три дена е с около 50 бара надоло също имам преразход при стрелба Въпроса ми е от къде да си взема О пръстени за да сменя старите
  6. С

    SUMATRA by Eun Jin

    И аз да се присъединя към клуба Със Суматра 500cc 5.5
  7. С

    Изработка на мишени за ФТ

    Като за първо от снимка толкова
  8. С

    Изработка на мишени за ФТ

    Малко заготовки от днес
  9. С

    Изработка на мишени за ФТ

    Ще правя тази мишена която съм замислил да е на лагери за по добро движение Мога да направя и на някого ако иска и ако си плати материалите разбира се В момента разполагам с ламарини 3мм,6мм,12мм и 30мм така че може и за бриникета да стане Може и някой чашко уловител да отрежа само трябва да...
  10. С

    Kral Arms

    Да се съберем няколко човека да отидем да Турция за пушлета или да пробваме каква отстъпка ще ни направят при вносителя ако има съгласни да пишат
  11. С

    Kral Arms

    https://g.co/kgs/D4SsSY
  12. С

    Kral Arms

    Да има провери в нета няколко са
  13. С

    Kral Arms

    Трети човек ме обеждава че било забранено и не можело да мина с пушката през границата някой въобще вкарвал ли си е от там пушка
  14. С

    Kral Arms

    Пиши как е минало някакви допълнителни дукоменти изкат ли Че след празниците и аз мисля май да прескоча до одрин
  15. С

    Kral Arms

    Добре а някакви първи впечетления от джъмбото няма ли да споделите?
  16. С

    Kral Arms

    Ок
Нагоре