Резултати от Търсенето

  1. Ikonomec

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Много ти благодаря за бързата реакция! Беше облачно вчера следобед, явно затова не съм видял особена разлика при въртенето вчера, а и не съм я насочвал към небето де. Днес/утре ще си поиграя с фиксинга.
  2. Ikonomec

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Привет, колеги, в крайна сметка взех UTG-то 4х32 вчера. Нямах много време за настройка, но успях да направя 2-3 групи докато се стъмни. Към момента е без моноблок, но ще мисля и за него скоро. Само едно питане (може би леко глупаво, но ми е първа оптика) - пръстенът отзад защо се върти - за...
  3. Ikonomec

    Комета Орион Булпап

    И според теб това е красива пушка? На мен ми прилича на тия, дето едни време си правихме от останали летвички и ламперии. Особено тази с шаренийката...
  4. Ikonomec

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    А откъде взе твоята, ако не е тайна понеже навсякъде ми изкачат по 100 ярда само. Може и на лс да не става реклама. Мерси!
  5. Ikonomec

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Благодаря и на теб Васил, като цена ме устройва, предполагам за моно-блок ще трябва още към 40 кинта. А по отношение на това което пише по ъглите 35 ярда или 100 ярда (предполагам е паралакс-а). Какво значение има той към стрелбата - това е ограничението за далечина или?
  6. Ikonomec

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Благодаря ти за бързата реакция. Не бих казал, че пушката има силен откат, тъй като не е с пружина, а с бутало, но пък е доста силна. Естествено не може да се сравнява с псп, но пък и не мисля да вложа 300-400 лв да речем и да я издуха след 5 кутии чашки. Също клоня към Лийпърс, макар и той да е...
  7. Ikonomec

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Ясно, мерси. А осезаема ли е разликата между цитирания Leapers и Walther-а, и обоснована ли е по-високата цена?
  8. Ikonomec

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Привет, Може ли да споделиш как се държи оптиката, тъй като и аз съм се насочил към 4х32. За сравнение, пушката е Комета Феникс 400, 5.5, с газово бутало (не с пружина). Също и колко парички ти излезна с моно-блока тотал. Второ към другите, четящи темата: Видях един колега, който препоръча...
  9. Ikonomec

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Благодаря ти pitbula74, значи няма проблем с песовете :)
  10. Ikonomec

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    не се ли стига с кола до самото хале?
  11. Ikonomec

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Привет и благодаря за бързият отговор! По-напред видях локация, но тъй като е от минали години се чудех дали има промяна. Считам, че няма и ще опитам да ви посетя в идния уикенд, след лова на щуки. Поздрави!
  12. Ikonomec

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Привет на всички, преди месец си закупих Cometa Fenix 400. След като почетох за това хале, въпросът ми е мога ли да се включа и аз с посещения, има ли някаква такса, работно време и т.н. В момента деня е къс и докато се прибера да ида до реката/гората вече е тъмно, а ми се отпуска напрежение...
Нагоре