Резултати от Търсенето

  1. piperov_pipi

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Любо на кеф съм, и все още въпреки годините съм с ума си, но вие правите лоша услуга на това, сигурен съм хубаво и амбициозно момче, просто трябваше да му кажете, че като за начало върви. И че пушката може много повече, за да гони съвършенството в стрелбата...
  2. piperov_pipi

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    [i] Здравейте момчета, чета и не мога да повярвам на това, което пишете, Милко нищо лично приятелю, но ще те разочаровам, това, което си стрелял с ХАСАНА на 20 метра е една посредствена да не кажа слаба стрелба. Още повече, че това е мишена за 50м. Мислех, че нивото се е...
  3. piperov_pipi

    Общи дискусии

    [i]За 100 - 150м. търси мини магнум, явно ти трябват за лов група по малка от 5см. на тези дистанции трудно ще постигнеш...фактора ВЯТЪР е от голямо значение ...i]
  4. piperov_pipi

    Общи дискусии

    Обади се на тел.0887293860 Човека се казва Валери намира се в Шумен...
  5. piperov_pipi

    Общи дискусии

    Дидо, гъската е аджамийски лов, тук сме запалени по бекасарски лов нали знаеш, че бекаса е най-трудния лов...имаш около 3 сек. да стреляш и го няма, като магия е изчезва за нула време. Затова му викат кралски лов хем труден хем вкусно пиле хайде наслука събота и неделя. А аз ще проверя домашните...
  6. piperov_pipi

    Общи дискусии

    ...:shootup:... свърши едрия лов и ако не ходя за бекаси ще ви проверя домашното...
  7. piperov_pipi

    Общи дискусии

    Да не си забравите тетрадките за утрешната лекция, защото аз не всичко съм ви казал за стрелбата от маса... :lol:... :-[... :lol:...
  8. piperov_pipi

    Общи дискусии

    [i Не виждам потвърждение за присъствие на неделната тренировка, Рашко за тебе присъствието е задължително...! [/i]
  9. piperov_pipi

    Общи дискусии

    Всички Бургаски майстори на БЕНЧРЕСТА тренировка на 12.01.2014г. от 11.00 ч. ПРИСЪСТВИЕТО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО за отсъствие ще има строги санкции...
  10. piperov_pipi

    Общи дискусии

    ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА БУРГАСКИ БЕНЧАРИ много здраве, късмет и разбирателство през новата 2014г.
  11. piperov_pipi

    Общи дискусии

    [i] Ало МАЙСТОРИТЕ НА БЕНЧРЕСТА ОТ КЛУБА НА СЕЛЯЦИТЕ не смятате ли да изпратим 2013г. подобаващо при бате Ви Ники или пак ще се криете под полите на половинките си... ... :cheers:... :meat: ... :cheers:.../i]
  12. piperov_pipi

    Общи дискусии

    В никакъв случай, просто ДЕГУСТАТОРИ... :hi:...
  13. piperov_pipi

    Общи дискусии

    Не се притеснявай Рашко, ще ти дам бележка, важи докато те хванат... :yes:...
  14. piperov_pipi

    Общи дискусии

    Освен да стреля ще го науча и да пие, той е добър ученик... :crazy:... :cheers:...
  15. piperov_pipi

    Общи дискусии

    И да не е свободен, ще го освободим, значи към 11.00ч. На всички Бургаски ефета / БЕНЧАРИ / честита КОЛЕДА И РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО и нека никога ДЕСЯТКАТА да не ви се губи, бъдете живи, здрави и много, много позитивни пичове...!!!
  16. piperov_pipi

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Благодаря ти бате Ваньо, да си ми жив и здрав и още дълги години да се наслаждаваш на хобито... ... :cheers:... :cheers:... :cheers:... :cheers:... :cheers:... :cheers:... :cheers:... :cheers:...
  17. piperov_pipi

    Общи дискусии

    Ало групата, каква е програмата за 25.12. /сряда /...?
  18. piperov_pipi

    Общи дискусии

    Много ясно, мисля да ви изненадам с нещо диво защото аз освен по мишени стрелям и по животни, е обект на лов разбира се, та селяците искам в неделя достойно представяне...
  19. piperov_pipi

    Общи дискусии

    Ало Миленчо, гражданино намери ли мишената или още я търсиш... :hi:..
  20. piperov_pipi

    Общи дискусии

    ДНЕС Е НИКУЛДЕН , ДЕНЯ НА БУРГАС Чести имен ден на всички колеги с името Николай... Ники, честит имен ден, приятелю много здраве, късмет и много 10ки на огневия рубеж и извън него
Нагоре