Резултати от Търсенето

  1. bigfut

    Kral Arms

    Имаш 127 поста,не чакай смляна информация.От новите като мен се очаква да четат и да споделят,а от теб да предложиш СВЯСТНО РЕВЮ.Възхищавам се на търпението и компетенцията на учителите.Ако ти е много мъчно,преглътни и продължи другаде!
  2. bigfut

    Kral Arms

    Това изглежда страхотно! https://kralarms.com/en/urun/puncher-knight-s/ Не намерих цена в сайта им.Някой ориентира ли се в ценоразписа им.Дали има законови ограничения за покупка от Турция.
  3. bigfut

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Нямам техническите умения и оптимизма за самопомощ по въпроса.Познат от Добричката група ме въвежда в основните понятия,окомплектовка и изисквания,свързани с придобиването и боравенето с ПЦП.Мисля,че в по-късен етап/като собственик на пушка/ще потърся Добричките съфорумци за съвети и помощ. Все...
  4. bigfut

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте,все още нямам ПЦП пушка,но обмислям покупка на необходимите за ползването и неща.Чудя се дали не мога да използвам ,с нещо,което ми е в двора,а именно мобилна метан група.Зареждането и е на 215 бара.На самата нея няма манометър,а в таблото при изпарителя има само разходомер.Може ли да...
  5. bigfut

    Добричка група

    Явно Хатсан е пушка за хора с големи технически умения,подплатени с търпение и подходящи инструменти.Май само с търпение разполагам,така,че...напред към нещо по-малко,по-леко и по-направено. Бюджета-до 1700/или още малко повече/лева.Получих от Вас смислени и добронамерени...
  6. bigfut

    Добричка група

    Здравейте на групата,много късмет,здраве и успех на начинанията Ви!Имам желание да си купя нещо по-сериозно от моята пружиннаСлавия.Изчетох целия форум,но се обърках.Хареса ми един Хатсан...
Нагоре