Резултати от Търсенето

  1. S

    Велико Търновска група

    Аре има ли желание за беляковец?!
  2. S

    Велико Търновска група

    Аммае утре да го видим тоя полигон. Само слушам за него ;) късния следобед, става ли ?
  3. S

    Велико Търновска група

    Аре, да се раззбираме нещо.
  4. S

    KalibrGun

    Споделям донякъде на Беров мнението.:( Кат ги гледам никой не предлага нещо принципно ново и интересно. :sorry: Нещо сички се повтарят и праят едно и също. 20 години в 21 век и още ми слагат приклади по пушките.:confused:
  5. S

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Само философи и мрънкащи ущипани госпожици. Що не застанете зад мене и не кажете, "ае братчед скъпо е". Хубаво скъпо-скъпо, от нямането ше заделя някой лев, ама кат го питам майстора да ми каже цена, а той да ми отговори " ами трябва да го напрая детайла първо, па тогава ще видя колко ще...
  6. S

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Бих казал даже, че е "прекалено в час" , най проста цк 200леа.
  7. S

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Въпрос към тия дето му разбират. За различните калибри какъв е диаметъра между нарезите. Интересува ме 4.5, 5.5 и 6.35. Тоест, диаметъра между върховете на нарезите и диаметъра между дъната.
  8. S

    Снимки на вашите пушки

    И баааа ко съм опуснал !!?!
  9. S

    Снимки на вашите пушки

    А тия болтове дет стърчат от цевната кутия кви са?!
  10. S

    Среща - Врачански Балкан 2020

    Четох,четох, ше има ли среща, няма ли да има, не разбрах. Тука има 2ма желаещи, принципно.
  11. S

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Колеги, от къде може да се поръча кросманска цев?
  12. S

    AirMaks arms - CAIMAN / CAIMAN X

    Точно така, до края на модера, иначе си е загуба на въздух.
  13. S

    AirMaks arms - CAIMAN / CAIMAN X

    Що не са му отпуснали цилиндъра още малко?! Или викаш, питай конструктора.o_O
  14. S

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Тва не мое се фане вече. 50 на 50 монтирвам и кот станне. Усилието едно и също. Не мога да предценя. И в двата случая завива на дясно пръчката.
  15. S

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Ще трябва още някой трик да обадиш. Равна е от край до край на диаметър. Опитах да намеря и шок, ама цък
  16. S

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Подариха ми парче цев. 5,5 мм. Как да определя посоката, и изобщо възможно ли е?!
  17. S

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Ем уж за по хубаво, да пробвам!
  18. S

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Аха ясно.Просто не я махнах, ше пробвам без.
  19. S

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Някой дето по му разбира ще даде ли акъл? Настройвам препраения кросман.с хасански цилиндър и клапан. Напраих хубаво плато около 230 м/с с шайбата парашут, после викам, време е за редуктора. Сложих го без да променям настройките на пружините в клапана и ударника. Не съм пилил резбата в...
Нагоре