Резултати от Търсенето

  1. Varbev

    AGN Technology - VULCAN

    Хех,дадох му да стрелне,да види ,какво е хубава пушка :)
  2. Varbev

    AGN Technology - VULCAN

    Когато се случи това,а на мен ми се случи ,разглобяваш смело и с карбонов шомпол(връх на въдица) го,ги изкарваш.При мен,като извадих цевта от кутията и слъга се извади.Бях дал пушката на познат и той така я зареди,че заседна слъга между цевта и кутията.
  3. Varbev

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    И аз бих могъл да дойда,стига да е на по-централно място и споделете дали може да се приспи някъде или трябва да си носим палатки,но не мисля,че ще е най-удачния вариант през средата на ноември.От Плевен съм и желая да се запозная с хора увлекли се по хобито ВО
  4. Varbev

    AGN Technology - VULCAN

    Едно и за мен,моля!
  5. Varbev

    AGN Technology - VULCAN

    Мой приятел има същата пушка,стреля е N&N 36 грейна със скорост 330 ,335 м/с и е с абсолютна точност.Цевта е супер на Вулкана и носи високи скорости,затова се отказах от пушки с FX лайнери,имам две със супериор и хеви лайнер.
  6. Varbev

    AGN Technology - VULCAN

    Да,H&N Hеavy 25 , 42 грейна и 40 грейна. На 40 грейна траекторията е малко по-висока,тъй като и скоростта става 320м/с.Чакам щанцова прижина да пробвам,ако не ще направя малко по-тежък ударник и със щанцова пружина да направя 330м/с и си сядам на дупето само да стрелям.И с тази пружина мога да...
  7. Varbev

    AGN Technology - VULCAN

    Моя Вукан 3 е 25 калибър,скорост 315м/с с 42 грейна слъгове. Скалпел с точността.На 60 метра,зад мишената кърти бетоновата стена,134 ДЖ,без да е изцедена докрай и правя 20 изстерла
  8. Varbev

    Diana Bandit

    Здравейте! Аз стрелям на метан и с пистолета.Спокойно си изстрелвам 3 барабана Имам FX хронограф и ще замеря скороси и ще публикувам.
  9. Varbev

    Diana Bandit

    И аз се сдобих с един Бадит 5.5.Прекрасен пистолет и с добра заводска мощност,трябва само да му се направи добро плато,но без редуктор,тъй като ще намали обема на въздуха в цилиндъра и оттам броя изстрели. Купен е от магазина на Павката и изказвам хиляди благодарности! Прекрасен човек!!!
  10. Varbev

    Въздушни Пистолети

    Аз си купих Диана Бандит в 5.5 от Павката от Русе,нямаше в 4.5к. Сложих огледален бързомер ,китайски за 40 лв доставен от Чехия и съм доволен.До 30 метра тестван е точен и като падне налягането стига 24J с 1.175 JSB Heavy . Вчера Павката получи редуктори Хума(има такъв и за бандита) и ще сложи...
  11. Varbev

    Плевенска група

    Привет на всички! Който реши да организира малко стрелба и да се повеселим и опознаем,ето номера ми,звъннете 0878580905. Влади ми има номера. Д-р Върбев Людмил
  12. Varbev

    Въздушни Пистолети

    Имам желание да си купя Artemis PP800. В Mundilar e 172евро.Някой ако е пробвал пистолетчето би ли споделил мението си .
  13. Varbev

    Kral Arms

    Привет! Премахнахме тръбата на шрауда,тъй като се завива на елипса към цевната кутия и отпред на тапата разстоянието не е равномерно,затова завих шумозаглушителя на цевта,но става много дълга и трудна за въртене в колата,ще се опитам да оправя и подобря оригиналната версия .
  14. Varbev

    Kral Arms

    https://kralarms.com/en/puncher-np-03/ Oтворете този линк и ще я видите. На моята е премахната тръбата на шрауда и поставен на цевта пластмасов заглушител ,произведен от Жоро от София по шведска схема.поне така ми е казал.
  15. Varbev

    Kral Arms

    Втората пушка е King Puncher Emapaer X 25к. Измерена заводски с хроното 40J,точност-никаква,цевта беше с радиални деруги и я изхвърлихме. Купих си FH лайнер супериор 700 мм,цевта направена от Кристиян и тунингована от Христо (Lidkin) сега е 87j и с чашки JSB King Haevy 2,20 на 50 м онзи денвъв...
  16. Varbev

    Kral Arms

    Здравейте ! Бих желал да споделя за две мои пушки,придобити отскоро и с които съм горд собственик. Първата е King Puncher NP-03. Заводски беше 27J,дотиквача се дереше от стружки при зареждане и не можеше да се говори за плато и точност,но в ръцете на Христо от Ловеч с ник тук Lidkin се превърна...
  17. Varbev

    XS-ВАМ 50/51

    Въпроса ми не е за този форум,но няма специална тема за пушките ARTEMIS и затова го задавам тук. Може ли някой да сподели отзиви за Artemis P18 Благодаря!
  18. Varbev

    Kral Arms

    Здравейте,Георги. Вашата пушка от Бг ли я купихте или от Турция? Благодаря!
  19. Varbev

    Плевенска група

    Здравейте! Четейки форума от месеци се чудех защо няма плевенска група,но със задоволство открих,че съществува такава,макар и "рехава". От няколко месеца се запалих по пневматичното оръжие ,започвайки с пистолет Валтер,Cometa Fenix 400 Galaxy след 50 чашки определих,че не е моята пушка,която ще...
  20. Varbev

    Kral Arms

    Здравейте! Имах възможността да видя и пипна King Puncher Bigmax Pcp Air Rifle (New Version) Features и бях изненадан,изглежда много добре,все едно копиран Еваникс. Имам Cometa Linx V 10 , но се прокрадва мисълта да я заменя с бигмакса и допълня с Puncer NP -04. Бих бил много благодарен,ако...
Нагоре