Резултати от Търсенето

  1. cc23

    Откриване на ФТ сезон 2024 Вършец 23-24.03.

    Благодаря на всички! Беше забавно, палав вятър, разнообразно трасе. Всяка точка трябваше да се заслужи. Приятна компания. ТОП Искам пак
  2. cc23

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    Зная, че не е това правилната тема, но тук са правилните хора. Някой има ли тунел 22мм (мушка) за продаване или бартер.
  3. cc23

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    Време е да започваме. Отне ми три дена да мина 100 точки
  4. cc23

    10 метра пистолет - кой колкото си може.

    Страхотна мишена! ... и страхотен пистолет :). Липсва ми, но се радвам, че попадна в добри ръце. С кеф да дупчиш десетките. Конкуренцията вече е доста сериозна
  5. cc23

    4-ти кръг от шампионата на България по ФТ Троян 25-26 юни 2022 г.

    Име и фамилия - Николай Коновски Модел пушка - Steyr LG110 Модел оптика -NSD MK3 10-50x60 Модел чашки - JSB Exact
  6. cc23

    2ри кръг от шампионата на България по ФТ Искър 16-17.04.2022

    Благодарности за организацията и положения труд. Насладих се на приятна компания и на любимото хоби. Адмирации за смелчаците, който продължиха битката и в лошото време.
  7. cc23

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    Не съм се отказал и ще се боря до последно 108т с Walther LGM-2
  8. cc23

    10 метра пистолет - кой колкото си може.

    Да не кажете, че не съм казал...
  9. cc23

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    Благодаря за отговорите. Ще махна "орловото око", поне докато не почнат всички да стрекят с такива. Иначе е приятно и ще споделя моите с колегите за проба. Просто и това си е опит.
  10. cc23

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    113т С тях и аз съм само "пълнеж", но подкрепям Евгений.Б, че трябва да се забавляваме. Все пак ако някой е чак толкова добър, то той ще е на Олимпиадата или ще дава платени уроци на професионалистите. И да питам: можем ли да ползваме леща "орлово око". Бай Колю да каже (мисля че той има). Скоро...
  11. cc23

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    Имам предвид направо да го принтирам и където пише 24мм, толкова да е и на листа
  12. cc23

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    Тази скала е чудесна. Може ли някой с талант да я направи подходяща за принтиране? Благодаря!
  13. cc23

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    Бързам докато Слави е без пушка 124т. Walther LGM-2, JSB Simply
  14. cc23

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    Мислех, че започваме от първо число. Ако не ми ги засечете се включвам от днес с 117т
  15. cc23

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    От скоро с ръкавичка Gehmann без пръсти за лявата ръчичка. Всичко останало са обикновени дрехи и обувки
  16. cc23

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    Walther LGM-2 JSB Simply 117т И по-добра съм качвал, но винаги се радвам, когато всички чашки попаднат в черната зона
  17. cc23

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    Добре дошъл, Слави! Поздравления за пушката и за мишената! Твоите 115 и качвам с 1 = 116т :cheers: Walther LGM-2 JSB Simply
  18. cc23

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    Живи и здрави да сте! Много десетки да продупчите и да се забавлявате със стрелбата! Аз стартирам с най-хубавата ми мишена до сега Пушка Walther LGM-2 Чашки JSB Simply (от Пеко) 124т
Нагоре