Резултати от Търсенето

  1. добри

    WEIHRAUCH

    Това ти трябва. Струва 32 э. Транспорта да България ще е около 17 э. https://www.egun.de/market/item.php?id=12735690
  2. добри

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    След поста на Ivodoc няма какво до се добави за логистиката. Като се върна при компютъра, ще проверя за SWS шнайдер. Мисля, че и те пращат в България.
  3. добри

    WEIHRAUCH

    Във времето на този символ живяхме, грешихме, творихме и напредвахме. Това е най-хубавото, което показва връзката между Бай Митко и Бай Ян. С молитвени пожелания- Бъдете здрави!
  4. добри

    WEIHRAUCH

    Тъй, като знаех, че това ще се появи и след като чакаш предложение от мен, мога да напиша следното: -от снимките не видях твоя бранд поставен някъде. Е току що го видах -след като си използвал месинг, то препоръчвам използването на един профил, с който се правят позициите на грифовете на...
  5. добри

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    „Реинкарнациятя” се състои в следното: - Наварка на деругата по цилиндъра от ригела - Нова мушка със сенник /разпаднал се/- подарък от Хидън - Нова спускова скоба – от Хидън - Използван болт на предпазителя- от Щангата - Ново бутало и пружина за моделите след 2007-от магазина - Изработване на...
  6. добри

    COMETA - хубавите испанки.

    Остава да уточните с Кудрявцев каква пружина за Кометата ще искаш. Те предлагат три вида съобразено с налягането в ГП. Нормална, отслабена и усилена. Ти решаваш. Уточнявате цената и ако поръчаш стока за над 45 евро му пиши да не обявява по-голяма стойност, защото ще мине през митница. Успех!
  7. добри

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Тази пролет купих Славия 631 в състояние видно от снимките. Пушката е произведена 1985 г. Не съм имал Славия. Тази е първата. За радост цилиндърът беше отличен. В началото на цевта откъм цевната кутия имаше 2-3 малки язвички. В това им положение не пречат на стрелбата въобще. Направи ми...
  8. добри

    COMETA - хубавите испанки.

    Не знам. Не съм сменял. Но мога да ти препоръчам да им пишеш. Това е град Ровно. На запад от Киев. Човекът се казва Александър Кудрявцев. Напиши им писмо. Ползвай Гугъл преводач.Каквото искаш питай. Много са коректни и точни. Пичове. Търгуват с Европа. Могат да ти направят пружина с налягане...
  9. добри

    COMETA - хубавите испанки.

    Тук има. https://airmagnum.io.ua/. Цена 20 лв.
  10. добри

    Избор на пушка

    Колеги, преди 60 години баба ми четеше приказки. Имаше една приказка за един млад момък, който си търсил булка. Събрал приятели за съвет. И се почнало. Всеки взел отношение по избора. Тая става, оная не става и най-накрая избрали булка. Да ама като я завел юнака в къщи, що да види. Тя кьорава...
  11. добри

    Съобщения.

    „Видях всичките дела, що се вършат под слънцето; И, ето, всичко е суета и гонене на вятър”.(Еклесиаст 1:14) Бог да прости Веско! Ще ми липсва.
  12. добри

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Подобрението/пипането е просто. Подлагат се дистанционни шайби от Вайраух между рогата на цилиндъра и цевната кутия. А за качествата на дадена „стока” се съди по търсенето на пазара. Славиите нещо изчезнаха от магазините. Виж по „Света и у нас”.
  13. добри

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Колеги, едно нещо струва толкова, колкото единия поиска, а другият даде. Едно шише студена вода, предложено в пустинята, може да струва повече от едно шише със злато. ПАЗАР!!!!
  14. добри

    Haenel 312 , 311

    Купих Хайнел 312. За радост нямаше значими повреди. Корпусът на пушката беше в състояние видно от снимките. Основни консултанти по възстановяването бяха Цилиндъра-Янко и Пелет –Калоян. Не знам как се е получило, но от мястото между пружинната амортисьорна втулка и цилиндъра извадих една оловна...
  15. добри

    Haenel 312 , 311

    Може да се оправи. Е, не всички, защото от снимките не мога да преценя. Слагаш памучен мокър тампон върху дефекта и го оставяш една нощ. Да се накваси. След това през вестник го изглаждаш с гореща ютия. Може да се наложи да повториш процедурата. Внимавай с лака!
  16. добри

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит Национален Празник! Да бъдем здрави и да помним, че Светите Братя Методий и Кирил са създали азбуката не да имаме идентичност във Фейсбук, а да се разпространява Божието Слово-Библията по целия свят. Тези народи пишат на Нашата Азбука...
  17. добри

    Haenel 312 , 311

    Така е Ники. Ама трябва ли някой да го признае!!! Аз признавам, че Майбаха е по-добър от BMW. Иначе искам да карам и двете.
  18. добри

    Haenel 312 , 311

    Така е и така ще бъде. Пружината, която си взел е от усилените. Телта е 3 мм. Нормалната пружина, предвидена за скорости до 140 м/с е с тел 2,8 мм. С тази „усилената”, моята пушка стреля с 158 м/с +/- 1-2 м/с. Имам известно разхерметизиране в областта на „буренцето”, в което се поставя чашката...
  19. добри

    Haenel 312 , 311

    Suhl.(в превод Зул). Град Зул. Град намиращ се в близост до бившата граница между ГФР и ГДР. Население около 37 000 жители. Животът на това място датира още от 5 век пр.н.е. Богата история. Зул е миньорски град от векове. С индустриализацията на оръжейния занаят през 19-ти век се развиват важни...
  20. добри

    Haenel 312 , 311

    За диоптрик това е отлично. Браво!
Нагоре