Резултати от Търсенето

  1. Slavia630

    Разглобяване на пружинни пушки. Стендове, приспособления, инструкции, схеми.

    Благодаря,за помощта! Ако не си намеря нови части,ще разчитам на теб:) Още нещо,ще ти придложа,ако ми ги купиш частите- пружина,маншон и уплътнение (нови) и ми ги пратиш в замяна пращам бутилка черешова,като си плащам частите,разбира се:)
  2. Slavia630

    Разглобяване на пружинни пушки. Стендове, приспособления, инструкции, схеми.

    Твойте изглеждат направо като-нови в сравнение с маншона който свалих. А упл.като е от 631 дали ще стане и как се монтира? В смисъл лепи ли се,или само се слага?
  3. Slavia630

    Разглобяване на пружинни пушки. Стендове, приспособления, инструкции, схеми.

    Новите модели са със друг маншон.Тук в кюстендил се опитах да го обясня на продавача в един оръжеен, но не ме разбра.Поздрави!
  4. Slavia630

    Разглобяване на пружинни пушки. Стендове, приспособления, инструкции, схеми.

    Извинявам се,че не сам уцелил правилното място и благодаря за информацията:
  5. Slavia630

    Разглобяване на пружинни пушки. Стендове, приспособления, инструкции, схеми.

    Здравейте,колеги! Горд притежател съм на славия 630,още от моето детство .Пушката е донесена от тогавашната Чехословакия преди 90,та година.За това време е изстреляла доста килограми чашки,като само веднъж е сменявана пружината.Дойде време да уча моя син,но се нуждае от по-сериозен...
Нагоре