Резултати от Търсенето

  1. S

    СПУСЪЦИ НА ВЪЗД. ПУШКИ - Видове, модели, разглобяване

    спусък на Еърфорс Кондор (по-стария модел)
  2. S

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Привет колеги. Днес си доокомплектовах редуктора(2100psi), новата бутилка (от jdsairman.com)и клапан за кондора с бърза връзка за пълнене. За съжаление обаче имам един проблем -при пълнене всичко е наред, но при декомпресия на маркуча бутилката се изпразва на цяло. Един лаишки въпрос -как се...
  3. S

    РЕДУКТОРИ на налягането в PCP.

    Привет на знаещите и можещите. Поръчах си за Кондора регулатор и 48 куб.см тумбеста бутилка оттук http://jdsairman.com/TanksRegs.html. Обаче се оказа че не съм разбрал правилно и не мога да го ползвам директно на пушката а трябва да се използва и адаптер от този вид...
  4. S

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Колега,помпай смело и не се плаши. На моя Кондор два пъти му помпя бутилката от 0 до 200 атм. И двата пъти за по два дни - първият ден до около 150 атм ,а на втория до 200. По мое мнение за пълно напомпване са необходими не по-малко от 500 помпи. Така че -дерзай! Поздрави!
  5. S

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Направих първата сериозна стрелба с Кондор-а. :rambo: Силно съм впечатлен от резултатите-огромна мощност, мн.добра точност-абе с две думи- точно това очаквах и съм напълно удвлетворен ,засега. Разбрах две неща: 1. Трябва добре да опозная пушката и зависимостите- съответните чашки (ЖСБ 1.03г и...
  6. S

    Магнум пневматика - GAMO Hunter 1250, Hatsan 125, 135 и т.н.

    Привет на колегията! Напоследък точността на стария бай-Хасан значително се влоши. Направих проверка на вакуум-а(т.нар "свирка") :D на цевта и установих, че при нормално хоризонтално премерване цевта леко провисва и част от въздуха излиза през уплътнението на цевта.Пушката е на около 1,5г и с...
  7. S

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Привет, смених О-пръстените на затвора.Сложих малко по-дебели, както ме посъветвахте)- 2мм. Оригиналните са 1,6мм (1/16"). Сега остава да пробвам при стрелба как ще се държи. Имам въпрос към притежателите на Кондор и Талон-нормално ли е при изстрел (дори без проектил) да се усеща въздушен полъх...
  8. S

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Привет колеги! :goodbye: Одисеята с моя кодор продължава.След като днес си купих поредния комплект хексагони,защото има и инчови такива включени в него, цяла вечер се мъчих да махна втулката , в която се навива бутилката. Е, няма сваляне!Как ли не се мъчих,вярно-аматьорската с подръчни средства...
  9. S

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Привет, направих опит с горяща свещ до затвора(вероятно "бреч"-а) - при изстрел без чашка загасва. Т.е първия О пръстен е за смяна, а най-вероятно ще се окаже същото и за втория такъв. Сега ще издирвам наръчник за подмяната им. М/у другото направих тест с шомпол за прохождението на проектилите...
  10. S

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Привет съфорумци! Наскоро направих прострелка на Кондора и честно казано леко се разочаровах. При стрелбата с баракуди-влизат с нормално усилие в цевта и са доста точни. Гамо ТС22-влизат почти без усилие и НЕ ИЗЛИТАТ от цевта!!! :wall:. Чува се почти нормален звук на изстрел, но като отворя...
  11. S

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Re: изтичане от бутилката- решено! Привет на всички! За отвиването на БК от бутилката се наложи да си направя специфичен ключ- първо го формовах от една десертна вилица ;D;, но при затягане имаше опасност да се разрушат ръбовете на стените на месинговата джаджа. Поради това един приятел ми...
  12. S

    Снимки на вашите пушки

    Привет, и аз да се похваля с моите магнум "бебчета": 1.Новата голяма птица: http://seator.snimka.bg/other/seat.138695.22023185.big 2. Стария бай Хасан : http://seator.snimka.bg/other/seat.138695.22023196 Живот и здраве тази година мисля да се включа по-активно в клубния живот, само здраве да е!
  13. S

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Благодаря на всички за съветите. Топнах клапана във вода-НЕ изпуска от БК, а от мястото на завиване на БК в клапана против препълване(месингова джаджа). За съжаление за да отвия, БК ще трябва да се прави ключ-подобен на ключ за диск на флекс, но по-малък. Дали някъде не се продават подобни...
  14. S

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    клапанът на бутилката на Кондора изпуска Привет колеги, първо имам удоволствието да се похваля с новата си пушка :yahoo: : Air Force Condor .22 , която купих от колега от форума. С нетърпение чакам да ми се отвори възможност да пострелям здраво с нея и да и опозная възможностите. За...
Нагоре