Резултати от Търсенето

  1. Ф

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Hatsan Striker Edge Vortex 5.5 245m/s. Търся малко повече пробивност и далекобойност, но малко трудно става над 25-30м със механични. Стрелял съм само със чашки на Гамо про хънтър и сръбските, стрелям само по шишета, дъски, кутийки.
  2. Ф

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Ясно благодаря за съвета ти, значе тежка чашка няма смисъл да взема, иначе е с газово бутало А какво ще кажеш за тези чашки По-добър вариант ли си?
  3. Ф

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Здравейте. Искам да си взема сачми от тези на jsb predator metalmag или H&N Terminator. Също така и от тези Въпроса ми е дали тези чашки са само пцп пушки?
  4. Ф

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Един шомпол колко пъти мога да я, ползвам?
  5. Ф

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Благодаря на всички които коментираха темата. Готов съм
  6. Ф

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Не знам как вървят нещата, като отида не искам да се върна със празни ръце затова пуснах тема
  7. Ф

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    .Стана видях какво е представлява А тази бланка иначе все още не съм разбрал, да изкарам ксерокопие, те ли ми я дават
  8. Ф

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    А тази бланка, не се ли взима от Кос? Акп отида за 2ри път и ми кажат да дойда другата седмица..
  9. Ф

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Не става пробвах... Нищо не влиза.
  10. Ф

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Само мога да се гръмна със тази пушка
  11. Ф

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Имаше отвън полицай и каза вторник или четвъртък, показа ми лист залепен на стената служба Кос и посещение при главния нещо под..
  12. Ф

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Здравейте, днес отидох във полицията уж да си предам документите за пушката, обаче се оказа че само 2 дена в седмицата е отворена службата кос. Като разбрах че изтича срока, и като знам че ще понеса 500лв.глпба и немога да направя нищо друго, освен да седя и да се чудя как ще дам толкова пари и...
Нагоре