Резултати от Търсенето

  1. I

    WEIHRAUCH

    Днес ми пристигна HW80 в 4.5мм. Направих няколко проби на 15-20м. на механични мерни прибори и се представи доста добре за моите изисквания. Прави група малко по - малка от монета 20ст. Използвах JSB Diabolo Exact Heavy. Тези дни ще пробвам и с други по - леки чашки.
  2. I

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Това ми е идеята. Както споменах да пробвам в началото с някакви по - читави марки като JSB примерно, не да започвам да се главоболя с чашки от по 2-3 лв. още в началото и да се чудя, защо нищо не става. Не че като всемеш JSB и всичко се нарежда по мед и масло де, но все пак, да елиминираме...
  3. I

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Мисля да пробвам с JSB EXACT .177 8.44gr. 4.51 или 4.52мм пък каквото такова.:sorry:
  4. I

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Здравейте. Какви чашки бихте препоръчали за Weihrauch HW80 .177. Заглеждам JSB Exact 8.44gr, но имат 3 диаметъра и не знам кой ще е най - удачен. Чудя се и за H&N Baracuda Match, но се опасявам да не дойдат прекалено тежки. Идеята ми е да я "науча" на едни и да си карам с тях, поне на първо...
  5. I

    DIANA

    Благодаря на всички колеги за отзивчивостта! Много ми помогнахте. Оценям го! Днес направих своята поръчка от единия сайт. Нямам нерви да се занимавам с нашенските "търговци" - овъртат, не знаят, да съм си вземел Хатсан 125, "щото била мноу яка" "на онва куче като му изпънах една сачма и замина"...
  6. I

    DIANA

    Искаш да кажеш, мога да поръчам от там директо и да платя с карта. И да очаквам пушката по куриер? Ако е така е добре, защото цените са доста по - приемливи :)
  7. I

    DIANA

    Намерих го магазина, но единствено имат една стара 36ца, която, както споменах е с Т05 и е 5,5мм. А на мен ми се иска да е 4.5. Отправих запитване за 34 Премиум на Заримекс в 4.5мм и чакам отговор. Ако не намеря нищо вземам 350 в 5.5 или 340 Н тек 5.5
  8. I

    DIANA

    Успях да намеря една 36 да се продава, но е 5.5. И е със стария спусък Т05. Освен да поръчвам на Заримекс една 34ка премиум в 4.5. Сякаш би била най - удачен избор...
  9. I

    DIANA

    Ще разгледам. Ще се метна на колата и в крайна сметка може да взема една 350 магнум в 5.5 superior изпълнение. Иначе сме ловджии - имаме гладкоцевно и нарезно, но въздухарката си е неизменна чат от ежедневието ни(му) та би се радвал като малко дете на Олизана Диана. Та за това искам да го...
  10. I

    DIANA

    От къде да намеря такова животно, особено в 4.5мм. Ако можех да намеря една 34 Premium в 4.5мм щеше да е супер. За съжаление, където и да попитам вдигат раменете, биле стари, нямало ги, предлагат ми някакви пластмасови хатсани, въобще ужас. :/ В Стара Загора срещу пощата едно време имаше оръжеен...
  11. I

    DIANA

    Добър ви ден. Наистина ли е вярно, че DIANA 350 е калпава? Много ги заглеждам, иска ми се да направя подарък на баща ми, който има 50 годишен юбилей скоро. 15 години ползваме една Slavia 630, но искам да го зарадвам с нещо по - хубаво. Аз също ще я ползвам. Притеснява ме само, да не е калпава и...
Нагоре