Резултати от Търсенето

  1. I

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте колеги имам нова бутилка 11кг но е медицинска за кислород.може ли да се пълни с въздух и да я ползвам да си зареждам ПЦП то.ако не става какво трябва да се направи на бутилката за да стане
  2. I

    Как да съхраняваме ПЦП пушка и бутилката и за пълнен

    Сложих си 8цата(както ме поправи колега) обратно на мястото и,пак центровка на оптиката(6-24х50 китайче от ибей но никак не лошо с добро приближаване и чист образ,комбинирано с много добър захват тип релса) резултата беше 3 барабана пуснах ги докато не стигна 150бара налягането,този път беше...
  3. I

    Как да съхраняваме ПЦП пушка и бутилката и за пълнен

    https://arms-bg.com/component/virtuemart/vazdushna-pushka-hatsan-at-44-10-tactical-4-5-5-5-6-35-4868arms.html?Itemid=0 Калибър 5.5 Малко не са и балансирали тежестта,отзад е мн лека,цялото тегло е отпред и малко е неудобна,сложих и заглушител и стана доста тиха иначе бая пляскаше А има още...
  4. I

    Как да съхраняваме ПЦП пушка и бутилката и за пълнен

    Мерси за бързия отговор колега...на 50м група от 5см нормално ли е с Jsb чашки и оптика 6-24х50 права стрелба подпрян на колата ... или да пробвам с чувалче пясък за по добри резултати
  5. I

    Как да съхраняваме ПЦП пушка и бутилката и за пълнен

    Имам нова придобивка ПЦП пушка+бутилка за пълнене на въздух.Интересува ме как да съхранявам пушката(дали след стрелба пак да я пълня с въздух до 200бара или не.стрелям докато налягането падне под 150бара и спирам.
Нагоре