Резултати от Търсенето

  1. I

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Изпуска налягане от някъде..затова цикли на 160 атм. Със сигурност изпуска.
  2. I

    Бургаска група

    Синхрона на гробето
  3. I

    Kral Arms

    Лошото е ,че не го говоря аз а закона за оръжията .Не се продават със заглушени цеви а в комплекта има саундмодератор.
  4. I

    Kral Arms

    Не трябва да ти е " заглушена " цевта...по закон Закон за оръжията, боеприпасите, взривните вещества и пиротехническите изделия Забраняват се: придобиването, съхранението, носенето и употребата на заглушители за оръжия, с изключение на супресори за дългоцевно нарезно оръжие за ловни цели.
  5. I

    Kral Arms

    Цевта не трябва да ти е " заглушена "...по закон...
  6. I

    Kral Arms

    Тука става въпрос не за дължина на цевта бре хора..не за стомана..не за стъпка. .не за цвят на цевта...Аз започвам да се чудя дали аз правилно не обяснявам.Значи тях не ги интересува дали имаш цев 30 см...дали имаш цев 40 см. Или е 60 см...Пак повтарям : калибъра...смяната на калибъра не може да...
  7. I

    Kral Arms

    Да..ако е огнестрелно да...разбирам ги.Огромен проблем ще стане ако сменям цеви.На въздушна пушка...не разбирам какво ги бърка подмяната на цев.Още повече срока от купуването и а също документ за произход на цевта.Както и да е...държава с калпави и неясни закони..с много дупки в тях...това е.
  8. I

    Kral Arms

    Момент..когато пушката фабрично си е с три цеви и модела е такъв това вече е друго.Тогава вече би трябвало в уведомлението да е посочено и трите калибъра както и модела.Това може да каже някой собственик на такъв модел пушка. Аз говоря когато пушката е 5.5 и е уведомена ,на нея пише 5.5/22 Но...
  9. I

    Kral Arms

    Казуса е че се налага да уведомя втори път вече уведомено оръжие...с вече регистриран номер.И ще цъфна веднага на компютъра в кос.Освен това за онлайн уведомление изискват електронен подпис ( което веднага прави нещата почти невъзможни ) .А и някак си ще трябва да обясня ,че всъшност тя пушката...
  10. I

    Kral Arms

    Тука изниква и нещо странно.Какво значи срок за уведомление на уведомено оръжие за промяна на калибър като се спазва 14 дни от покупката на цев ...странно ми е малко.То части може да съм купил преди 10 години и да си ги имам за зип комплект в шкафа.И още нещо..какво правим с бракуването на...
  11. I

    Kral Arms

    Само още едно леко уточнение по въпроса за сменяне на калибъра на 1 пушка.Специално питах косаджията ако реша да сменям цевта от 5.5 на 6.35..каза така : смениш ли цевта..дотиквача..и съответно калибъра и те хванем все едно имаш неуведомена пушка.Ако решиш да го правиш пускаш отново уведомление...
  12. I

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Въпросът възникна поради логиката ми че щом съдовете за високо налягане трябва да минават периодична проверка тогава и тези резервоари също..но явно греша в логиката си.Благодаря ви.
  13. I

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Да питам по компетентните : резервоарите на пцп пушките несменяем цилиндричен тип колко дълъг срок на експоатация имат ?? Трябва ли да се тестват на определен период ?? Извинявам се ако е писано по темата вече.Гледайки внимателно надписите и книжката с инструкции на Крала не открих нищо за...
  14. I

    Kral Arms

  15. I

    Kral Arms

    Просто си случил добра партида.Принципно се пекат от нита водач на прозрачното капаче.Говоря за масовите пълнители като на пънчера.Проблема е васов.Има в ютуб и доста клипове...руски по този повод. Но както и да е.Предлагам да не дъвчим едно и също постоянно.Продължаваме напред.
  16. I

    Kral Arms

    Всичко това е вече без значение.Да се върнем в темите за любимото хоби приятели :)
  17. I

    Kral Arms

    Остави банковия курс..и официалния курс...нищо общо нямат.Дали била 9..дали 10..без значение е вече.Банкери няма да ставаме.Айде лека.
  18. I

    Kral Arms

    Колега не искам да издребнявам също но аз с банки и чейнчове не работя.Аз обменям в Револют само лири в момента на секундата и плащам само през Револют и Кърв когато ходя в Турция..и преди това...там курса декември в Револют беше за няколко дни 9 стотинки.Ама ся не била лирата 9 ми била 10...
  19. I

    Kral Arms

    Колега.Това няма въобще никакво значение.Аз говоря и съм гледал цени декември 21 когато лирата беше 9 стотинки.Отворих първия сайт...погледнах цени и така.Е..снимката е долу..Турски не знам като някои от вас..не мога да търся и ровя.Тогава купуването ме интересуваше.Както виждаш не е когато...
  20. I

    Kral Arms

    Аз казвам цената от преди месец и повече.Няма значение.Проблема за сега съм го решил вече на местно ниво. :) Благодаря за предложението.Ще го имам в предвид за напред ако се наложи.Човека на който аз поръчах наблегна явно на пушките :( Иии...нямало...не можел да обикаля..и така.Игрите на мен ми...
Нагоре