Резултати от Търсенето

  1. A

    СТРЕЛБИЩЕ ЗА ВО - AIR GUN SPORT VARNA

    За много години на всички, бъдете живи и здрави и много точни попадения.;)
  2. A

    СТРЕЛБИЩЕ ЗА ВО - AIR GUN SPORT VARNA

    Стрелбището вече работи :rambo:;):winner:
  3. A

    СТРЕЛБИЩЕ ЗА ВО - AIR GUN SPORT VARNA

    Стрелбището в момента не работи, както и целия Гранд Мол. Щом имам информация кога ще разрешат да отворим ще пиша тук.
  4. A

    СТРЕЛБИЩЕ ЗА ВО - AIR GUN SPORT VARNA

    :winner: Мите страшен си. Повярвай ми и ние много искаме. Мъжа ми вече откачааа. Надявам се скоро.
  5. A

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте, на стрелището вече имаме компресор и вече предлагаме и тази услуга. Бутилката си я вземате на момента. Само моля се обадете 0878959886, преди да дойдете, защото само мъжа ми се занимава с тази работа. ;)
  6. A

    СТРЕЛБИЩЕ ЗА ВО - AIR GUN SPORT VARNA

    Здравейте, в стрелбището вече имаме компресор и извършваме и тази услуга. Бутилката си я вземате на момента. Преди да решите да идвате моля да се обаждате 0878959886, защото само мъжа ми я прави тази работа. ;)
  7. A

    СТРЕЛБИЩЕ ЗА ВО - AIR GUN SPORT VARNA

    Здравейте, стрелището няма да работи на 31.10, 01.11 и 02.11. Заповядайте на 03.11 след 14 часа.
  8. A

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте, стрелбището няма да работи на 31.10, 01.11 и 02.11. Заповядайте на 03.11 след 14 часа.
  9. A

    СТРЕЛБИЩЕ ЗА ВО - AIR GUN SPORT VARNA

    Работата по откритото стрелбище за момента е замразена, защотото нямаме мотивация да го правим. Много са малко хората, които идват с техни собствени пушки на съществуващото стрелбище, и не смятаме, че ще идват и на откритото. Инвестицията да бъде направено е много голяма. Който иска да заповяда...
  10. A

    СТРЕЛБИЩЕ ЗА ВО - AIR GUN SPORT VARNA

    Ехаааа благодаря за страхотните думи @astra. Добре си дошъл винаги когато идваш към Варна. Можете да ни следите във фейсбук и инстаграм. airgunsportvarna
  11. A

    СТРЕЛБИЩЕ ЗА ВО - AIR GUN SPORT VARNA

    Здравейте стрелбището няма да работи от 15.04 до 22.04. заповядайте от 23.04
  12. A

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте стрелбището няма да работи от 15.04 до 22.04. Заповядайте от 23.04.
  13. A

    СТРЕЛБИЩЕ ЗА ВО - AIR GUN SPORT VARNA

    Здравейте, искам само да ви информирам, че от днес Стрелбището официално е с 50 м отстояние на най-далечните мишени. Разрастваме се, а и обичаме да угаждаме на редовните си посетители.
  14. A

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте, искам само да ви информирам, че от днес Стрелбището официално е с 50 м отстояние на най-далечните мишени. Разрастваме се, а и обичаме да угаждаме на редовните си посетители.
  15. A

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте стрелбището няма да работи от 23.02 (събота) до 27.02 (сряда) включително.
  16. A

    СТРЕЛБИЩЕ ЗА ВО - AIR GUN SPORT VARNA

    Здравейте стрелбището няма да работи от 23.02 (събота) до 27.02 (сряда) включително.
  17. A

    Варненска група - SEA WOLVES

    Никой не е бил на Китка, защото много бяха в стрелбището на AIR GUN SPORT VARNA. Имаше някой, които стояха от обяд до 20;30 ;)
  18. A

    СТРЕЛБИЩЕ ЗА ВО - AIR GUN SPORT VARNA

    Да разбрах я шегата ;). Благодаря
  19. A

    СТРЕЛБИЩЕ ЗА ВО - AIR GUN SPORT VARNA

    jako_1 няма невъзможни неща ;):D Благодарим на big dragon, който вчера донесе страхотни падащи мишени за мощтните пушки. А при нас от вчера имаме вече и Sam Yang .45. Страшна ееее
Нагоре